Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

k sms je treba pouze mit telefon sparovany pres bluetooth.nic vic k tomu potreba neni. Jen mam k tomu vytku, ze kdyz mi prijde sms neslysim zadne upozorneni a ani na radiu se neobjevi nic vetsiho co by dalo na vedomi ze prisla sms.
Jen u ikony sms se objevi cislice s pocetm prichozich sms. Pak staci klik a clovek si muze listovat a cist zpravy. Takze kdyz jsem ale v menu "radio" tak se o prichozi sms vlastne nedozvim, ze prisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

S tím zvukem musím opravdu něco udělat. Uvažuji využít služeb této firmy. Nemáte někdo s nimi zkušenost. http://www.ahifi.cz/clanky/detail/montaz-prednich-a-zadnich-reproduktoru-odhlucneni-a-vytlumeni-dveri-skoda-octavia-3.htm

Zjistil jsem, že repro v autě hrát umí i s Bolerem. Poslouchám hudbu přes BT AUDIO vyzkoušeny mobily Samsung, Lenovo, Alcatel,Huawei a zvuk je co do kvality a hlasitosti o 100% lepší. Ještě navíc si můžete upravit zvuk přes ekvalizér v mobilu. Opravdu rozdíl oproti zvuku z CD, SD, USB. Já jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazil som sa vyskusat Mirror Link na O3,ale neuspesne.

Problem je ze snad iba cela rada HTC podporuje tuto funkciu,skusal som aj Samsung S5,ale nefungoval.

V zozname je este Sony,to nemam k dispozicii,s LG tiez nefunguje ani s G3.

Chcel som na tom hlavne vyskusat Sygic,ale aj to som sa potom dozvedel ze aj Sygic si musim zakupit inu verziu aby to fungovalo,

takze som sa na to vykaslal.....

 

Tu je nejaky zoznam podporovanych telefonov http://www.mirrorlink.com/phones

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Vie mi niekto popísať, ako sa dá rádio Bolero bez škôd vymontovať v O3 2014? Neviem to tu nikde, ani na youtube nájsť. Rád by som sa mu pozrel na konektory. Chcem vedieť, či to naozaj nemá žiaden A/V vstup. Ak niekto našiel link s videom, poprosím nech mi ho pošle na adresu msp1999@pobox.sk.

Vopred vďaka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie vyťahováky má predpokladám len servis. OK, budem pýtať tam.

Tu na tomto fóre každý len špekuluje, ako mať v Bolere navi. Hlavná vec, že ani nevieme čo za konektory tam sú. Prípadne čo vymontovať, či zobrazovač, alebo tú CD mechaniku?

Moja predstava je tam napichnúť androidový TV box Evolveo. Má okrem HDMI aj kompozitný TV out. A napájanie na 5V, 2000mA ktoré sú v USB. Pokiaľ by to rádio vedelo spracovať (čo kvôli parkovacej kamere predpokladám že nejak dokáže) kompozitný signál, tak za stovečku (ečiek) mám v Bolere hardware pre navi akú si zmyslím.

S najväčšou pravdepodobnosťou to bude ale chcieť aj nejaký modul A/V. Po internete sa ich ale zopár povaľuje. Už len nájsť človeka, ktorý by to dokázal poskladať.

Ten display je škoda nevyužiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ten kokpatibility list,ale nema vypovidajici hodnotu co se tyce mirrorlinku, to je spis tak pro bluetooth. Muj telefon je na kompatibility listu LG G2 a zrcadleni nefunguje. A za dalsi je nutne

aby prislusna navigace to zrcadleni podporovala.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak teď jsi mě zmátl:

 

Nemusel by být pro funkčnost uvedený u dané funkce zelený puntík a když to nepodporuje, tak je tam červený? Nebo pokud je v nadpise LG G2, tak by to mělo umět všechno, co je tam vypsáno a ty puntíky mají nějaký jiný magický význam? Nevím. :kol-97:

 

Jinak ještě se dá použít https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/ ale musí se vybrat verze 1.1 - tím ověříš jestli ten telefon má vůbec šanci alespoň teoreticky zrcadlení do auta někdy zvládnout. A samozřejmě musí zrcadlení podporovat i aplikace, takže jak už jsem kdesi psal - tato funkce je zatím pro mě krajně nezajímavá a prakticky téměř nepoužitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...