Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Máš hotovo? Pokud ano napiš, jak jsi spokojen ..

Tak nakoniec z toho nic nebolo.Firma striela cenu zariadenia od brucha.Niekto tu spominal 14900 czk,potom mne bolo povedane 699 eur,nakoniec 599 eur.Cena montaze v materskej firme 1000vku czk,casovo do 2 hodin.U nas na Slovensku 60 eur a chceli auto na 4-5 hodin.Pristup hrozny a ak mam vyvalit za nieco este neoverene 660 eur,chcem spickovy servis,vysvetlenie a pristup.Bohuzial to sa nestalo,takze som to nechal tak.Vrajn toho montuju mraky,ale zatial o nikom neviem,resp. sa nikto nepochvalil.U mna sklamanie,tesil som sa moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte stejnou vadu jako já. Při poslechu hlasité hudby asi tak přes 75% z celkové hlasitosti, jste nepostřehli slyšitelný úkaz. Basy snižují výkon výškám a výsledek je, že výškové repro pulzují podle rytmu basových repro. Je to dost neposlouchatelné, když vám výškáče plavou o 5db!

 

Nastavení: Basy 100%, středy 20%, výšky 40%

Bolero 8 repro

 

Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tu bylo řečeno několikrát. Originál repro mají své limity a to dost nízké. Pokud chceš změnu je jen jedna cesta - výměna.

Basy 100% - kde je věrný zvuk táži se.

Nemám problém s basy. Přijde mi, že to nezvládá samotné radio. Když je basový tón, sníží se hlasitost výškových repro. Neřeším tu zda to zvládají basové repro, ale řeším celý systém jako takový. Vím, že origo repro jsou špatné, ale teď si myslím, že celý systém je špatně sladěný. Z pohledu škodovky mi to přijde na hlavu. Jak můžou prodávat rádio, které nezvládne origo repro! Jen se ptám, jestli máte stejný úkaz. Mám už od předání s radiem problémy a chci zjistit zda to není další závada. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam presne rovnake audio Bolero s 8x repro,momentalne mam uz ale vytlmene dvere,ale jav ktory popisujes si nepamatam ani v serii a nieje pritomny ani teraz.Jedine co registrujem je,ze ci mam volume na cca 80% alebo 100%,ziadne zvysenie hlasitosti sa uz nekona.Pravdepodobne tam je nejaka ochrana,ktora to uz viac nepusti.

Nastavenie mam basy 100%,stredy mam stiahnute skoro na minimum,vysky cca 80-90% podla typu hudby.Hlavne tie stredy su dolezite,lebo inak to je hodne upistane,take prezentacna a to mne nesedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam vazny problem s bolerom mrzne nefugnuje mu displej a robi si co chce pri nizsich teplotach, uz som to riesil zo skodovkou aj s videom som po zaruke s autom uz a mam preplaeny sw na 0475 sa mi zda a uz mi vymenili aj displej za vsetko som doplacal a ono to stale mrzne uz ma nebavi k nim chodit neviete mi povedat co by to mohlo byt ?

 VDAKA :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate s bolerem nekdo problem, ze vam to obcas nenajde tlf? Dela me to se Sony xperia 1 i 3. Proste to najednou nenajde telefon a neda se vubec dostat do nastaveni Bluetooth, stale to hlasi ze tlf neni k dispozici. Pomuze az vypnout zapalovani a nechat to bejt. Po prestavce to tlf zase najde. Dela to nekomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem zajímavé řešení pro jednotky MIB2(jedinou vadou na kráse jsou tlačítka NAV a Traffic):

https://translate.google.cz/translate?sl=ru&tl=cs&js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.drive2.ru%2Fl%2F9244297&edit-text=

 

Byl použit displej pro Columbuse a výsledek není špatný.

To sa daju volne menit displaye?  Na Amundsene by siel display z Columbusa???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mam problem:

nejde mi pro sparovanem Huawei P7 pres BT prehravat mp3 na Boleru.

Pokud hudbu pustim v telefonu, tak v aute pres BT hraje. Ale jak dam Media a BT v radiu, tak nic nenajde.

Musi byt mp3 v telefonu v nejakem specialnim adresari? musi byt na SD karte?

 

 

OIII 1.4 Style 2016

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate s bolerem nekdo problem, ze vam to obcas nenajde tlf? Dela me to se Sony xperia 1 i 3. Proste to najednou nenajde telefon a neda se vubec dostat do nastaveni Bluetooth, stale to hlasi ze tlf neni k dispozici. Pomuze az vypnout zapalovani a nechat to bejt. Po prestavce to tlf zase najde. Dela to nekomu?

ano dělá - mám LG telefon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj odborníci

trápím se již delší dobu během toho co "žiju" s tím že radio BOLERO a můj SAMSUNG GALAXY S4 BLACK EDITION si ze mě dělají srandu

 

vše jde krásně spárovat, obrázky od kontaktu se načtou, vše v pohodě, telefoní hovor jde uskutečnit ale narazil jsem na takovou blbinu

 

pokud má telefon zhasnutý dispej, tedy vlastně zamknutý, tak BOLERO nedonutí telefon vytočit hovor a jednoduše napíše chybu spojení

pokud odemknu telefon, displej svítí, tak hned pak spojení funguje a hovor jde uskutečnit.

 

prosím o radu, zda se s tím někdo setkal, je to o nastavení, nebo mám telefon rozšlapat ?

díky moc pánové za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové že jste se ozvali, hledal jsem skoro do rána, a našel v návodu na telefon toto...

je nutné v nastavení telefonu nastavit...

 

Android > Nastaveni > Toto zarizeni > Volat > Prislusenstvi k volani > Podminky odchoziho hovoru > I pri zamkn. zarizeni

 

takže záhada vyřešena, dneska dopoledne jsem to odkoušel, teda vlastně už včera.. :)

a funguje to, 

takže snad moje úsilí nebylo k ničemu, a pokud bude někdo mít ten samý problém, tak mu toto pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, od prosince 2015 reklamuji Bolero, kterému vypadává zvuk a při výpadku se kousne i obraz. Někdy se kousne 2x za písničku, ale někdy je to tak často, že máte chuť opustit auto za jízdy! Servis to svádí na Apple, že to nemají vyladěný. To si právě nemyslím. Poslední možnost abych si byl na 100% jistý, že to není chyba iPodu je, že to vyzkouším v jiném autě s co možná nejpodobnější výbavou. Mám OIII Style 1,4tsi modelový rok 2016, rádio Bolero + komfortní tel. s hl.vytáčením + SmartLink. Jsem z Pardubic, ale není problém někam zajed do okolí PCE a HK. Jde opravdu o 10min času. Pokud by se našel někdo kdo používá iPod s Bolerem, tak to by bylo úplně NEJ. Moc děkuji a přeji hodně spokojených km, které jsem zatím nezažil :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...