Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
bicista

Infotainment Rádio BOLERO

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Byl jsem u dealera Skoda v Kladne a reklamoval chyby v Boleru. Mam soft 0359 a hle pro me auto vyrobeno 11/16 neni zadna aktualizace k dispozici. Prej to resil primo s Boleslavi. Cumim no.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak změnit barvu okolo loga stanice?

Mám okolo loga bílou barvu (viz. 1 foto) a našel jsem,že někdo tam má šedou (viz.2 foto).

Nejvíc by se mi líbilo,aby logo vyplnilo celý rámeček. Jde to ?Jak to máte vy?

20170126_095455.jpg

DSCF6414.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na Columbuse v O3 mám šedé a obrázky samotné majú transparentné pozadie. Keď som tie isté dával do Columbusu v S3 a do Bolera v O3, zobrazilo pozadie biele.

93a68f320cbf8dac105a2b9b3dd6092c.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tyhle loga mám.Sice jsou některá transparetní,ale mě se jednalo o podklad na kterém se zobrazí,ale díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Liší se nové "skleněné" Bolero vnitřnostma a nebo je jiný jenom displej?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kto má Bolero MIB2 a chce vacsi displej z Columba, mam na predaj, lebo na moj MIB1 nepasuje :-( Nechce niekto ?  5E0919606 MIB2... Som z SK stred.slovensko...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Páni potrebujem malú pomoc. Hral som sa s kódovaním rádia bolero na O3 a prestalo sa mi zobrazovať welcome logo pri zapnutí rádia...už som si myslel že som to vyriešil ale nie úplne...situácia je nasledovná. Väčšinou ho neukáže ale občas akoby malo svetlú chvílku a objaví sa..je to také celé dosť random...všetky bity skontrolované a nadstavené tak ako boli ale nič..skúšal som už dokonca aj factory reset ale tiež s neúspechom..má niekto nejaky hint ako to vrátiť spať tak aby ho ukazoval za každým? Ďakujem..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ví někdo, kde by se daly sehnat ty vytahováky na panel infotainmentu, č. dle katalogu nářadí je T10057?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 2. 1. 2017 na 22:26, ferda25 napsal:

Nebude fungovat hlasové ovládání a telefon.

Je tu někdo kdo měnil Starej Swing s BT  na BOLERO MIB 1 a telefon mu jde ? nějak nerozumim  proč by to jít nemělo....pořád o tom přemýšlím...mám doma (displej - 5E0 919 605B, jednotka - 5E0 035 840 A )  Hlasové ovládání mi je fuk, ale ten telefon by mě mrzel.

každá zkušenost mě zajímá :-) ..bohužel tu je několik příspěvků, jestli to jde a že se na to někdo chystá, ale pak výsledek už nic  :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud tam nahraješ software 0171, tj. ponížíš to na verzi bez indexu A tak pak bude fungovat oboje.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám obyčejné rádio swing. Jaká je pracnost dodělat nějaké bolero? Nebo ještě něco lepšího? Děkuji 

Editováno na ThOmss

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zrovna to řešim a kdybych ho nedostal v práci zdarma tak do toho nejdu...je to spousta peněz, času a problémů

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevíte prosím náhodou někdo, jaký odpor mají repra v Octávce? Nějak se mi nepodařilo najít, jestli 4 nebo 8 Ohm. :kol-18: Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po vcerajsom update pre developerov ios na iPhone sa mi dnes zacali zobrazovat fotky kontaktov. Doteraz to islo iba z androidu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Můj postřeh zvuku rádia Bolero 8" + 8 repro v O3 FL - nebudu nic měnit. Repra hrajou parádně a hlasitost jak víno. Hraju na kytaru v kapele, mám už něco let nahráno, takže už nějakou představu o slušném zvuku mám, i když nejsem HiFi audiofil. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no to asi nejsi :) ale každý to hold vnímá jinak. Aspoň někdo je spokojený se základním audiem a navíc nemusíš utrácet zbytečně za tlumení nebo nový repro jako někteří včetně mě, kdo kuchal i canton :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se