Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Díky za zkoušku, taky jsem to zkoušel a vrátil i tovární nastavení. Ještě zkusím USB, jak se bude chovat to.

 

V MP3 chyba není, dělá to úplně u všeho, mám tam skoro plnou 32GB kartu. Ještě mě napadá formát karty, formátoval jsem ji v blekbeře, mohla to udělat nějak nestandardně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se někomu zprovoznit přehrávání videa na Boleru?

Snad cez i Pod?

 

iPod (iPad, iPhone)

iPod (iPad, iPhone) lze ovládat přes Váš přístroj.

Pro připojení použijte speciální adaptér.

Třídění skladeb z připojeného Apple zařízení

› Video (pouze v případě použití adaptéru s červeným označením) - Playlisty video,

Filmy, Hudební videa, TV-show, Video podcasty, Vypůjčené filmy

› Hudba - Playlisty, Interpreti, Alba, Tituly, Podcasty, Žánry, Skladatelé, Audioknihy

Nastavení videa iPod (iPad, iPhone)

Stiskněte tlačítko MEDIA →  → Video (iPod) .

■ Displej - nastavení jasu, kontrastu a barevné hloubky přehrávaného videa

■ Formát: - nastavení poměru stran obrazu

■ Norma AV: - nastavení televizní normy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedel by mi niekto poradiť či sa dá nejako oftwarovo zvýšiť hlasitosť na Bolere. V starom sa dalo " vypeckovať" rádio na oveľa väčšiu úroveň. V tomto novom sa pomaly dokážem rozprávať so polusediacim, keď je to na maxime. Predajca sa mi priznal, že je to tak. Naozaj sa s tým nedá nič robiť ????

Editováno: , autor: archaniel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som už všetko skúšal. O ušiach to nebude. Sám predajca mi potvrdil tento "môj" pocit. A na ďaľších fórach som už našiel pár ľudí čo sa na to sťažujú.

Myslel som , či sa náhodou nedá zvýšiť/zosíliť na výstupe  v nejakom servisnom menu. ( niečo ako v starom pre AUX vstup sa dalo nastaviť napätie na vstupe)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem žádný hifista, ale po pár týdnech s O3 musím konstatovat, že zvuk z Bolera je tragický, ale totálně.

Když si sednu do naši O1 a pustím Symphony rádio, tak si ten zvuk úplně užívám. Že se ŠA nestydí toto dávat do auta, se kterým se chce vyšplhat do top10 na světě - tudy cesta nevede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že budu mít ještě zajímavé chvíle s novým autorádiem a nejen s hlasitostí :) Pročítal jsem na fóru přiložené soubory z prezentací a zase jsem byl zaskočen.

Mám objednané BOLERO, CANTON, DAB, BT telefonování v rámci "paketu Challenge".

Takže VOICE tlačítko na rádiu asi fungovat nebude, sám prodejce tvrdil, že upgrade na hlasové ovládání za cca.500kč není v rámci vybraného paketu možný.

Mám iPhone 5S, nemám objednaný MITSUMI Apple - přišlo mi to zbytečné a měl jsem dojem, že to je pouze pro staré 30pinové iPhony?

Bude hrát iPhone přes USB? A co třeba nějaké videjko?

 

Co jsem ale předpokládál, že hudba z telefonu mi pojede přes BT (podobně to má manželka v SX4 Clarion autorádio a funguje vše ok - tel., BT audio, USB audio s iPhonem taktéž bez problému)

Ale dle prezentací BOLERO neumí BT audio (umí Amundsen a Columbus), navíc z tabulky nevyplývá další kombince, když mám BT handsfree, jestli bude podporované také BT audio?

Editováno: , autor: caditko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle specifikace portu USB je maximální proud 500mA... proto občas některá PC zařízení jako Harddisky používají dva porty, není to kvůli rychlosti, ale právě kvůli potřebě většího odběru...

 

Na nabíjení mobilu je to nic moc.... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je BOLERO, CANTON, DAB, BT telefonování v rámci "paketu Challenge" a hlasové ovládání šlo doobjednat za 500 a funguje. Sice to používám hodně zřídka, ale jde to;) Audio streaming z Iphone a BlackBerry v pohodě taky. Jen to není potřeba, když je k dispozici slot na SD/USB.

 

Nicméně zmiňovanou vlastnost typu fade-in na každé skladbě se mi nepovedlo odstranit. Testoval jsem různé zdroje a dělá to pokaždé. Taky mi odmítá Bolero přehrávat flac formát a přitom by mělo. Zkoušel jsem ještě DTS 5,1 audio, a to také nepřehraje (což ale i chápu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...