Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mam OIII 2014 s Bolerem + Canton výbava Style a mám tam místo USB a aux nějaký pofiderní konektor Media IN ? Rozkuchat tunel není taková hrůza, jen bych nerad zjistil, že to nepujde vyměnit za standardní panel USB + aux jen přecvaknutím konektoru. Rozhod jsem se s tím konečně něco udělat. Nevíte jak to přehodit?  Budu rád za radu díky! 

Editováno: , autor: grant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to fakt montujou, píšou o tom v příručcce od rádia, ale nechápu teda onu výhodu oproti USB, nebo co je na tom jiného.

Díky za radu, redukce na USB podivám se. Ale stejne mi to připadá jako skok do minulosti vozit v autě kabely a redukce k tomu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle? Já to měl na Apple zařízení a bylo to tak i nazváno Apple Mitsumi, jestli se nepletu. S tímto bralo auto telefon jako media zařízení /ukazovalo to playlisty, mohl jsi se posouvat v písničkách atd. Při připojení přes Bluetooth to jen přehrálo hudbu play/stop další stopa. Ostatní jsi musel řešit na telefonu. 

 

Výsledek obrázku pro skoda media in

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha díky za radu, a když koupím tu redukci na USB tak to bude i nabíjet? Jedná se mi o to, aby to hlavně nabíjelo a nemusel furt nabíjet přes zapalovač. Jinak bych to vykuchal a přehodil za klasiku USB aux jen aby tam nebyl zas problém s jinýma kabelama vedoucíma z rádia a tím kuchat kabely vytahovat rádio nedej bože něco na tom kódovat nebo nějak nastavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj radio bolero v oktavce 2013 me zlobi a to tím ze kdyz se priblizim prstem zareaguje ale pri dotyku nereaguje ma nic

Ve skodovce mi poradili restart radia a jinak nic. Ale nepomohl.

Poradite mi prosim co s tim? Mam video ale nejde mi vlozit

 

Dekuji

Editováno: , autor: at.ax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

riesil uz niekto vymenu radia Bolero MIB1 za novsi typ ... MIB2 resp. MIB2,5? Alebo vymenil vyssim radom ako je napriklad Columbus?

 

Funguje to, alebo treba programovat a vymenit aj riadiacu jednotku? 

 

Nasiel som toto: https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=234&controller=product

 

... kde v popise je tato zaujimava infoška ... Vhodné pro vozidla, která z výroby nebyla vybavena navigací a nebo pro upgrade systému.

 

Vdaka za akekolvek info ... popripade rady ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Řeším podobný problém jako Joey83 a to výměnu Bolera za Columbuse. V přihrádce nic nemám, takže jsem dokoupil multimediální jednotku s kartou, propojovací kabel mezi jednotkou a rádiem, štekr k napájení rádia a GPS anténu. Bohužel veškeré kabely vedou z levé strany, takže nedosáhnou do kastlíku a pak také nevím kde napojit ten štekr k rádiu. Řešil to někdo?

 

Tak už to není aktuální-vyřešeno.

Editováno: , autor: Uďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím ve fóru. U  Octávie III (r.v. 2/2015) mám problém s BT.  Z mně neznámých důvodů se stává, že telefon nelze připojit k BT. Na infotainmentu se objeví hláška "Telefon je nedostupný", viz obr. Při zvolení SETUP - Bluetooth toto není aktivní. Rovněž tak při volbě SETUP - Tovární nastavení nejsou vysvícené (aktivní) položky Telefon a BT, viz obr.  Při funkčním BT jsem provedl v SETUP  jeho "tovární" nastavení, znova spároval telefon vše se zdálo O.K. a následující den opět nefunkční.  Jenom chci předeslat, že jsem byl před 14 dny na pravidelném servisu a rámci záruční doby reklamoval závadu časté výměny (vybití) baterie v klíči. Zjistili v jednom z klíčů závadu, klíč vyměnili a "načipovali". Po odjezdu ze servisu byl nefunkční tempomat. Závadu následně odstranili, prý došlo k jeho zablokování při kódování klíče. Minulou středu jsem zjistil problém s BT. Zítra tam jedu znova, ale nevím co vymyslí když to jednou jde a jednou ne. Před tím čipováním vše fungovalo bez problémů.  Nemáte někdo podobné zkušenosti nebo nějakou radu jak na to ?   Děkuji

Obr_2.jpg

Obr_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Po vytáhnutí klíčku ze zapalování při přehrávání hudby z karty se mi od novoty pokaždé po opětovném zapnutí začala přehrávat první skladba ze seznamu. Podle mého VIN se mi nezobrazila žádná aktualizace softu, přestože existovala. Smutné. V servise jsem asi měsíc zpátky poprosil o aktualizaci, pokud nějaká je. Od té doby je klid a Bolero funguje, jak má. (Skleněné facelift.) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...