Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

update musi byt ze stejne sady SW, tj 04XX ..  to jsem dohledal pouze  tady

https://mega.nz/folder/b4VkmDJJ#PE2C7Te_Yl0pw1TydB--Bg/folder/fk02jCTK

 

Ale podle nazvu bych tipoval, ze to je pro MIB2. 

 

kazdopadne, tady resi podobny problem s BT jako mas ty, se stejnou jednotkou

https://www.briskoda.net/forums/topic/383011-latest-infotainment-version-bolero/page/9/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle štítku to půjde určitě taky, myslím že od 840 verze by to mělo jít, verzi jednotky lze zjistit i přes menu. Jinak SmartLink lze aktivovat pokud je v menu položka SmartLink a po jejím stisku se objeví hláška o aktivaci u servisního partnera. Jinak je třeba jednotku Bolera vyměnit a nechat aktivovat SmartLink (dá se to udělat mimo ŠA servis a cena taky není nějak extrémní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řešil na Fabii, měl jsem Bolero bez SmartLinku, možnost byla koupit Bolero (6V0 5Q0 035 842 je cca 4.5k), odstranit ochranu komponent v ŠA (kolem 1.5k) + nechat ho potom upravit aby fungoval SmartLink (cca 3k), nebo sehnat firmu co udělá "vše" a budu s tím mít méně práce. Nakonec druhá varianta vyšla cenově lépe, takže jsem šel cestou nechat to komplet na jedno firmě (kdyžtak napiš SZ, pošlu kontakt, nechci aby mě někdo nařkl z reklamy :) ). Každopádně počítej s tím, že ikdyž koupíš jednotku co SmartLink umí, tak v ŠA ti jej nedblokují, protože dle VIN k němu neseženou správný kód, stejně budeš muset hledat někoho, kdo ti i tu tvou jednotku odblokuje tak, aby fungovala jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 30. 5. 2021 na 20:18, Martab napsal:

Každopádně počítej s tím, že ikdyž koupíš jednotku co SmartLink umí, tak v ŠA ti jej nedblokují, protože dle VIN k němu neseženou správný kód, stejně budeš muset hledat někoho, kdo ti i tu tvou jednotku odblokuje tak, aby fungovala jak má.

 

tohle nechapu, automobilky se brani, ze neco nejde a pak se sada garazniku, kteri to umi. Doufam, ze chipova krize donuti automobilky takovouhle vybavu, behem zivotnosti automobilu, menit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŠA to umí odblokovat jen u aut která to měla z výroby (verzi rádia která podporuje SmartLink ale není z výroby aktivní). Asi mají spočítané, že se jim to vyplatí... Myslím VW v DE normáně prodává jednotky a upgrade dělá, je to sice drahé, ale jde to (nebo aspoň jednu dobu šlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

mám první auto, Octavii 3 2015, infotainment bolero (Cislo zarizeni: 5E0035840A, Hardware: 041, Software: 0435) a potřeboval bych vysvětlit 2 věci:

 

- Mám aktuální firmware a případně kde najdu poslední update?

- Chtěl bych používat carplay, ale můj infotainment samozřejmě carplay nepodporuje. Je nějaká možnost, abych zprovoznil carplay / někdo mi upravil / apod. (softwarově) nebo se musí vyměnit celý display / řídící jednotka / apod (hardwarově).

 

Díky

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: lukasObo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím mám dotaz,

 

sehnal jsem radio bolero mib2, momentálně mám barevný swing s BT.

 

Všechno už mám objednané, bohužel jediné na co nemohu přijít je jak propojit jednotku a displej,  LVSD kabel na video se koupit dá, ale konektor (ČERNY) na napájení nemohu nikde najít :(

 

Dále by mě zajímalo jestli do výše uvedeného konektoru jdou pouze dva kabely k jednotce (v kastlíku) nebo jestli ještě něco.

 

Děkuji za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

 potřeboval bych poradit ( 2 věci)

1) O3, FL 2017+, mám Bolero 5Q0035840B, HW: H30 , SW:0363, takže předpokládám to první z výroby,občas se mi "posekávají"hovory a i přehrávání z SD karty, chtěl bych zkusit zaktualizovat, jestli se to nezlepší, lze někde stáhnout zaručený sw který je pro tuto jednotku vhodný? z webu SA moudrý nejsem a nezmizí mi nějaké kontakty nebo fukce smartlink apod.predpokladam ze to snad nehrozí ale raději se ptám předem,

2)co vše by obnášelo vyměnit lcd obrazovku z těchto (8" na tu větší) pokud to vůbec lze, nepotřebuju columba atd, jde mi teď jen konkrétně o velikost displ.

 

 

Moc díky za radu všem kdo jsou ochotni se vyjádřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Dobrý večer, rád bych se zeptat, jestli se někdo nesetkal s podobným problémem. Mám rádio Bolero 5Q0035840A. Z ničeho nic mi přestalo fungovat Android auto, na telefonu se objevil červený vykřičník s textem: Chyba komunikace 8 viz. foto. V tu samou dobu se mi při odemčení začal posouvat čas v autě o 2 hodiny dopředu. V autorizáku mi aktualizovali firmware z verze 0241 na verzi 0245. Hodiny se tím opravily, ale AA pořád píše to stejné. Vyzkoušel jsem další asi 4 telefony, různé kabely se stejným výsledkem. Přitom můj telefon se na různých autech bez problémů připojí. Apple Carplay funguje. Hodiny mám nastavené stejně jako v telefonu, odpojení baterie ani tovární nastaveni radia nepomohlo. Zkouším se zeptat ještě zde, než zase odvezu auto na pár dní do servisu. Za případné rady děkuji.

316959065_6067834869894430_3369158668889839858_n.jpg

316822622_6067834889894428_3755468797257029230_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím , koupil jsem Octavii 2019. Po xxx pokusech se mi stále nedaří připojit telefon přes Bluetooth (iphone xs) , zkoušel jsem i androidí telefony . Zkrátka žádný telefon nevidí Bluetooth rádia . Prolezl jsem cele menu a žádnou položku “zapnout Bluetooth” jsem nenašel . Po startu se při pokusu o připojení přes konfiguračního asistenta vypíše hláška “Bluetooth nebylo možné zapnout “ , dále při kliknutí na telefon vypíše “telefon není dostupný “ .  Neví někdo co s tím? 

IMG_0902.jpeg

IMG_0903.jpeg

IMG_0904.jpeg

IMG_0906.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám O3 FL 2019 s Bolero 8". Někdy při otevření dveří se mi ozve při vypnutém rádiu lupanec z repro. Asi je v té době rádio vzbuzeno ikdyž se tváří komplet vypnuté.

Není to takové to typické hluboké pulnutí jako když se zapne audio zesilovač, ale spíš nějaký šum který obsahuje jak vysoké tóny tak hluboké. Dá se s tím žít, ale rád bych to opravil. Možní jste se s tím setkali....  Neřešil to někdo? Moc dík. 

Editováno: , autor: jtietz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes v servisním menu rádia objevil instalované FEC/swap kódy a u nich je napsáno dočasně odepřeno . Chápu tedy správně že jsou funkce z nějakého důvodu vypnuty? Jak by se dalo toto řešit ? Autorizovaný servis by mi to dokázal nějak opravit , případně někdo s diagnostikou ?

 

IMG_0922.jpeg

IMG_0921.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím, zeptám se možná blbě, ale je po zapnutí infotainmentu a rádia, když nadále nechci poslouchat rádio, ale mít jen třeba na obrazovce  jízdní vlastnosti vozidla, to samotné rádio vypnout (ne jen ztlumit)?

 

S O3 (2018) jezdí manželka, já si radši užívám stařičkou O2 k mé neskonalé spokojenosti 😁.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...