Přejít na obsah

POZOR!!! Prodejce na bazos.cz


herrkomisar

Doporučené příspěvky

Dejte si velký pozor na prodejce z bazos.cz

http://www.bazos.cz/search.php?hledat=n-hdily%40seznam.cz&rubriky=www&hlokalita=&humkreis=25&cenaod=&cenado=&Submit=Hledat&kitx=ano

 

Nechal si zaslat na účet peníze ode mě,a nekomunikuje,zboží nikde.Poslal jsem mu 1000,-  je to již měsíc a půl a nic.

Vystupuje pod e-mailem:n-hdily@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přidávám dalšího podvodníka !!! Po dotazu na konkretní auto, odpoví, že auto je po jeho bratrovi, který zemřel, a tak nechce vydělávat na smrti ...Požaduje poslat zálohu. ( Nechápu, kdo by byl schopný mu posilat zálohu, ale vždy se pár lidí najde.. )  Vím že, cca před pul rokem  naletělo pár lidí .. A už se objevil zase. 

Odkaz na jeho inzeráty: 

http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=VWVyam1gaGdidCojL2E2YDlGZGB8aHB%2BKmdp&telefon=420608882742&jmeno=Stanislav

Editováno: , autor: DejvFabia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar pánové. Nechci zakládat zbytečně nové téma,tak to napíšu zde. Možná někdo poradí a pomůže. Před 14 dny jsem pro sousedku sháněl zimní pneu a našel jsem inzerát na bazoši i v avízu. Po telefonu jsme se dohodli ,předání 2 zimních pneu proběhlo na parkovišti u MC Donaldu v Opavě a do té doby bylo všechno v cajku. V práci jsem dal pneu kolegovi a on je obul na disky a nastal problém. Na obou pneu je vada která na první pohled nešla vidět,v jednom místě se rozšklebuje vzorek,je poškozený kord asi, takže pneu je na hovno. samozřejmně jsem hned volal týpkovi, a on že sory já jsem nevěděl,že to leželo v garáži atd.Domluvili jsme se že na druhý den mu je vrátím a od té doby mi nebere telefon,neodpovídá na emaily. Neznáte ho náhodou někdo: Je z Bruntálska,Jméno Tomáš Laštovica,Jezdí dvojkovým golfem spz 6T9 8815 Zhruba dvacetiletý parchant. Bohužel neznám jeho bydliště,jinak už bych vyrazil. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

pokud  máš jmého a auto, tak to zas nebude takovej problém aby ho někdo místní trošku poškádlil, nebo si uděláš výlet, jo a jestli máš telefon dej ho do google a možná ti vyjede i adresa, už jsem jednoho týpka takhle našel a když jsem mu poslal sms s adresou že nejni anonymní rád poslal peníze zpět.

Jinak na ty pneu bacha němci rádi pneu zevnitř nařezávaj skalpelem, na pohled to nejni vidět až když se to obuje a nafoukne tak to udělá bouli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar pánové. Nechci zakládat zbytečně nové téma,tak to napíšu zde. Možná někdo poradí a pomůže. Před 14 dny jsem pro sousedku sháněl zimní pneu a našel jsem inzerát na bazoši i v avízu. Po telefonu jsme se dohodli ,předání 2 zimních pneu proběhlo na parkovišti u MC Donaldu v Opavě a do té doby bylo všechno v cajku. V práci jsem dal pneu kolegovi a on je obul na disky a nastal problém. Na obou pneu je vada která na první pohled nešla vidět,v jednom místě se rozšklebuje vzorek,je poškozený kord asi, takže pneu je na hovno. samozřejmně jsem hned volal týpkovi, a on že sory já jsem nevěděl,že to leželo v garáži atd.Domluvili jsme se že na druhý den mu je vrátím a od té doby mi nebere telefon,neodpovídá na emaily. Neznáte ho náhodou někdo: Je z Bruntálska,Jméno Tomáš Laštovica,Jezdí dvojkovým golfem spz 6T9 8815 Zhruba dvacetiletý parchant. Bohužel neznám jeho bydliště,jinak už bych vyrazil. Dík

Zapomněl jsem aktualizovat stav věci. Takže po mém neustálém naléhání se v maníkovi hnulo svědomí a peníze mi poslal zpět na můj účet. Ani ty gumy nechtěl zpět,tak jsem je vyhodil. I takové věci se stávají.Aspoň nějaké pozitivum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...