Přejít na obsah

Jaký zvolit motor?


majklisko

Doporučené příspěvky

Dotaz je v pořádku, já dal jen návod - ono ne každý totiž hledá, než se na něco zeptá. Koukám, že to bude těžký výběr, když se s tím nedá svézt. Ale na spotřebu bude určitě při tom nájezdu výhodnější TDI. Otázka je, jestli ti bude vyhovovat "jen" 66 kW. 1.4 TSI je v Rapidu jen ve spojení s DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri tom nájazde určite TDI a keby výkon nestačil, dá sa bez problémov upraviť na 95-99 kW, dokonca videl som graf jedného Golfu VI, kde mal 110 kW, ale tam už bude tak vysoký točák, že to asi nezvládne jeho automatická prevodovka.

 

 

Na druhej strane má zase 1.4 TSI lepšiu kultúrou chodu a vyšší výkon. Nevýhodou sú vyššie náklady na PHM. Tie sa dajú zase znížiť montážou LPG. Treba si spočítať, že na koľko rokov to bude, a aký je plánovaný ročný nájazd a náklady na prevádzku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kto chce jazdiť na plyn, chce ušetriť, tj. je málo pravdepodobné že bude ochotný ešte priplácať aj za automat. Samozrejme sú výnimky, ale asi sme menšina. A hlavný problém nie je ten že nie sú automaty s LPG, ale že takmer vôbec nie sú ani továrenske LPG úpravy. Jediný výrobca kto si to tak ako uvedomuje, že ľudia o LPG majú záujem, je Dacia, len zase Dacia... veď viete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta, která existovala pro OII 1.6 MPI LPG je fušerská...
Ad reálná spotřeba - to se těžko řekne, popiš, kde a jak to auto budeš provozovat, aby se dalo něco odvodit. Stený motor, jen s manuálem, mám v OII, spotřebu vidíš v mém podpisu (klikni na ni a odstaneš se k podrobnějším údajům). Projdi si sekci "Váš Rapid" a napiš kolegům, co tam mají Rapid 1.4 TSI DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e1. Opel teraz ponuka cng za cenu benzinu ale tiez len manual.

Auto bude pouzivat prevazne manzelka 8 km bo školy a 25km bo prace.Vecsinou mimo mesto.A po rovine.

Tyj 1.4 tu veala nieje zatial som nasiel jedu aj tu uz vymenil za romstra.

 

Ahoj, já mám 1.4TSI, spotřebu držím bezproblémů kolem šesti litrů viz. odkaz v mém podpisu, budeš-li se chtít na něco zeptat tak neváhej... :)

Editováno: , autor: Hanysek Kocich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e1. Opel teraz ponuka cng za cenu benzinu ale tiez len manual.

 

Škoda že auto na CNG je u nás nepoužiteľné.

V Bratislave sú iba dve verejné čerpacie stanice. Jedna je pri depe DPB a druhá je zatvorená. Ďalšia stanica na Slovensku je o 100 km ďalej v Nitre. Pre 98% motoristov alternatíva o ktorej nemá cenu ani uvažvať. Ak by ale Opel ponúkal za takúto cenu auto s továrenským LPG, tak verím  že by si v našich končinách dokázali v predajoch výrazne polepšiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Dobry den, som novacik na tomto fore, studujem vsetko ohladne modelu Rapid, Rapid Spaceback, chcem sa informovat, ci by mi vedel niekto dat odpoved na moju otazku: momentalne mam Audi A3 sportback, 2.0TDi, 103kw, povedal som si, ze stacilo, naftu v mojom pripade nikdy viac a pokukujem po kupe Radpid Spaceback 1.4, DSG. Ma niekto na tomto fore skusenost, ze presiel z nejakeho naftoveho motora 1.9 alebo 2.0 a vedel by mi povedat aky je citelny rozdiel vo vykone? Nemal som moznost zatial vyskusat TSI motor ale co pocuvam ohlasy z okolia, tak kazdy mi tvrdi, ze uz ten motor 1.2 je dobre zihadlo a da sa na tom slusne jazdit aj vo vyssich rychlostiach. Ja by som vsak potreboval nazor niekoho, kto vlastni konkretne 1.4 TSI motor a mal predtym skusenost aj s TDI, dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice 2.0 TDI 103 kW nemám, ale párkrát jsem s tím jel. Takže obecně bude znát rozdíl při zatížení vozu a jízdě někde v kopcích, tam prostě ten objem a krouťák chybí. Rozdíl mezi 200 Nm a 320 Nm je potom znát. Ale nepředstavuj si to tak, že by to nejelo. Na dálnici není celkem problém s tím jezdit rychlostí někde kolem 160 - 180 km/h. Dál už nemůžeš počítat s nějakým extra zrychlením. To jsou mé pocity z rozdílu. Jen podotýkám, že ne s DSG. Ideální by bylo se s tím svézt. Jak to hodláš provozovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, dakujem za odpoved, velakrat si vsimam tvoje prispevky na fore a vsimol som si v popise, ze mas prave tento motor, tak som rad, ze si sa ozval. No, auto vacsinou pouzivam v meste, resp. 5dni v tyzdni urcite, cez vikend sa vzdy ide dalej za rodinou alebo niekde na vylet. Preto som pisal, ze TDi nikdy viac, nakolko vobec tento motor nevyuzijem (bohuzial predtym som mal Feliciu 1.3 a skratka TDi som musel vyskusat, lebo vsak vsetci to maju... alebo mali? :-) ) a maximalne mi vadi v tychto mesiacoch, ked mi v praci parkuje 8h a potom pokial sa to rozhybe je to ako Avia. Jedna sa mi o toto: byvame v meste na strednom slovensku, kde od bydliska mam 1km dialnicu na vsetky smery, paci sa mi, ze na tomto 2.0TDi ked sa dostanem na dialnicu, tak ako sa povie "stupim na plyn" a uz ma niet... (samozrejme bavime sa o 130km/h - 150km/h) chcem preto vediet, ci aj tento motor 1.4 je taky zivy, ze ked "stupim" na ten plyn, tak sa to zoberie a nie je to ako stare MPi motory, ze mozem mat plyn aj na podlahe a ledva sa to rozhybe. Alebo napr. pri predbiehani, momentalne som nauceny, ze auto sa berie aj pri tej 130km/h rychlosti a nie je problem sa dostat hned na 160km/h. Dokaze toto aj tento motor? Citit, ze motor + to DSG vedia auto vysvyhnut do vacsej rychlosti za par. sek? Vobec mi nejde o to aby som na aute jazdil 180km/h a viac, ide mi o to, ci to auto je zive s prevodovkou DSG ci uz v meste alebo teda na dialnici (ale v meste predpokladam, ze bude, nakolko Felicia sa mi zdala zivsia na 1. prevod.stupni ako tato A3 ale je mi jasne, ze 1ku na benzine a nafte nemozem porovnavat) sa stym da slusne jazdit a berie sa ten motor do vykonu. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S DSG nevím - nemám zkušenost. S manuálem je ta 1.4 trošku línější na jedničku, počítej také s tím, že ve městě jí trvá trochu déle, než se zahřeje na provozní teplotu (i když topí rychleji, než 1.2 TSI).  Za mrazů je olej na provozní teplotě klidně až za víc než 20 km, takže jestli máš dálnici 1 km od domu (já také), tak to chce ze začátku rozvážný rozjezd. A k dálnici - každý si asi pod pojmem "šlápnu na to a mizím" může představovat něco jiného. Záleží taky na jaký rychlostní stupeň to bude. Já obecně na dálnici jezdím na šestku a pokud to není vyloženě nutné, nepodřazuji, ani když se rozjíždím z nižších rychlostí. Ale to pak samozřejmě není zpočátku žádný zázrak. Tohle chce prostě vyzkoušet na živo. S DSG to asi bude trošku jinak - když na to šlápneš, převodovka si podřadí a nemusíš se o to starat. Já ti tady můžu něco napsat, ale jinému se to může jevit úplně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...