Přejít na obsah

Pružina zámku (prosba o pomoc) :-)


Kenny McCormick

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

mám menší problém. Praskla mi pružina zámku (ta která je na fotce zakroužkovaná) a chci se zeptat, jestli někdo z vás nemá náhradní pružiny z jiných zámků, nebo bych klidně koupil celej nefunkční zámek (hlavně aby v něm taky ta pružina nechyběla :-))). Jestli někdo má, nebo o někom ví, budu moc rád  za odpověď. Fotky jsou jen ilustrační, já potřebuju pružinu, nebo zámek pro zadní pravý dveře Octavia I. sedan 1999.

Díky moc za každou pomoc,

Kenny

 

8UCMN1e.jpg

TNvJ3nK.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, podařilo se ti tu pružinku někde sehnat? Mě začal zlobit zámek zadních pravých dveří a když jsem se na to chtěl kouknout, tak po rozdělání čalounění dveří na mě tahle potvůrka vypadla, ovšem byla na dvě půlky :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, tak se mi po pár letech zlomila pružinka u dalšího zámku, takže jsem opět musel řešit opravu. Poprvé jsem pružinku sehnal na vrakovišti, ale když jsem tam oznámil, že chci jen tu pružinku, nikoli celý zámek za 500, moc velká ochota tam nevládla. Proto jsem si řekl, že se nyní již nebudu nikde doprošovat o kousek kovu a sháněl jsem všemožně po netu něco tomu alespoň malinko podobného a něco jsem i sehnal. Dnes mi pružinky dorazili, takže kdyby se někomu stal stejný problém jsou pružinky k sehnání zde

http://www.webareal.cz/webareal-cz/eshop/7-1-Pruziny-zkrutne/168-2-drat-0-6/5/12192-Pruziny-zkrutne-0-6x10-6x4-1-5-1-leva

http://www.webareal.cz/webareal-cz/eshop/0/0/5/12194

Je to sice slabší drát místo průměru 1 mm je to průměr 0.6 mm, ale je to také 2,5 otáčky místo 1,5. Na nových zámcích je již také slabší drát s více otáčkami a větším průměrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...