Přejít na obsah

1,8TSI-spotreba oleje


Martin_SII

Doporučené příspěvky

.. tak mám informaci přímo ze škodovky v Liberci že je tohle řešitelné výměnou pouze!! pístních kroužků komplet s prací cenovka kolem 2500Kč což určitě stojí za zvážení. Zkuste se poptat na tuhle možnost ve svých servisech než měnit půl motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok dík zkusím to. Nechám udělat váhovou zkoušku a uvidíme. Doplňuju tak 1l na 1000km. Možná jestli to taky není odlučovačem oleje. Mám to za ním kde to vede k sání turbu celé zaolejované.

Editováno: , autor: Radpav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. tak mám informaci přímo ze škodovky v Liberci že je tohle řešitelné výměnou pouze!! pístních kroužků komplet s prací cenovka kolem 2500Kč což určitě stojí za zvážení. Zkuste se poptat na tuhle možnost ve svých servisech než měnit půl motoru.

asi preklep ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud máš od oleje hadici sání u turba, i tu co vede do sání od odlučovače, tak bych to viděl na ten odlučovač. Já ho teď měnil a dal jsem i nové hadice.

.. na kolik tě to vyšlo? Klesla ti od výměny výrazně spotřeba oleje?

Editováno: , autor: Mara2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

... jinak výměna pouze pístních kroužků je s materiálem i prací do 10.000Kč , těch 2500Kč viz. výše bylo opravdu špatně - nebylo to z mojí hlavy.  Oni to prý moc neradi takto opravují tedy pouze pístní kroužky protože to nemusí mít 100% efekt. Nevíte číslo sady bezproblémových kroužků které pasují na CDAA motor? po foru kolují informace že to nejze řešit pouze kroužky ale dnes v Brně potvrzeno že to lze takto řešit namísto drahé opravy s výměnou půl motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mara2000 < je tam opět motor cdaa, sehnal jsem ho z vrakárny za velmi slušných 30 kapříků (70 tis měl najeto).. to jsem volal cca měsíc po celé čr po vrakárnách než se mi podařilo ho ulovit.

Tyhle motory jdou šíleně na dračku protože padaj jak hvězdy na nebi  :kol-28: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...