Přejít na obsah

bolest zad v eleganci


Kazimir80

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

poslední půl rok mně trápí bolest v bedrech - a to už po půl hodině jízdy. Zkoušel jsem sedačku všelijak nastavit, ale nepomáhá mi to. Prostě sedačka mně tlačí do beder, nicméně nějak ty hejblata s těmi částmi sedačky jezdí dle pokynů ovladačů. Objednal jsem se do servisu, ale i tak - měl s tím někdo zkušenosti? Mam 175cm.

 

díky

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dík, nemam ani 100kg. v jinejch autech mi to nedělá a ani nedělalo prvníhopůl roku. Tvrdnutí kůže? Vada v elektrice/sedadle? Nejsem sám

 

"Černá kůže sice dodávala křeslům jakož i jiným partiím čalounění punc jisté exkluzivity, samo sezení už mě ohromilo méně.Základní pozici za volantem najde řidič díky všestrannému elektrickému seřizování sedadla ještě poměrně snadno, po celou dobu cesty se mi ale nepodařilo najít takové nastavení bederní opěrky, které by mi po 100 kilometrech nepůsobilo bolest v kříži..."

 

http://www.autorevue.cz/test-skoda-superb-combi-20-tdi-4x4-to-nejlepsi-z-boleslavi_4

Více na: http://www.autorevue.cz/test-skoda-superb-combi-20-tdi-4x4-to-nejlepsi-z-boleslavi_4#utm_medium=selfpromo&utm_source=autorevue&utm_campaign=copylink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pánové, všichni stárneme a ještě k tomu má mnoho z nás naprosto otřesný životní styl a návyky. Nehledal bych proto chybu v sedadlech. Běž si občas radši zacvičit. Ale klídek, já jsem možná ještě horší. Ale umím si to přiznat   :kol-28:

 

P.S. pobavilo mě to spravedlivý rozhořčení :  měřím 175 cm a nemám ani 100 kg   :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:  tak u toho začni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpovim si sám, přečetl jsem si pár webovek na téma bolest zad v autě a i když jsou anatomické třeba v BMW a Merc (ty to řeší masážníma fcema), tak závěr je, že jsou tvrdý nejjednodušší je vzít flanelovej ručník a udělat si mezivrstvu na páteř - od lopatek po bedra.

 

tak jsem to vyzkoušel a je to nesrovnatelně lepší.... takže závěr je pro mně ten - vadí mi tvrdost tý pěny + kůže v sedačce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám látkové a maximální spokojenost...taky jsem řešil tyhle problémy a vyřešila to první návštěva rehabilitace. Po hodině kdy jsem musel mít ramena stejně vysoko jsem sednul do auta a zjistil, že mám opěrku moc vysoko(hurá sedačku zvednout sedák a bylo po problému). Prostě jsem seděl v autě tak, že jsem měl pravé rameno výš než druhé a nikdy mě to nepřišlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to je pecka....jestli se dozví ČLK, že servis provozuje nedovolenou lékařskou praxi tak to nebudou mít jednoduché....... :kol-47: Pokud to chápu správně tak, že tím softem odstranili i tvojí bolest zad dle jejich tvrzení. Hlavně jestli jsi zaplatil 30 Kč jako u doktora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, výsledek je ten, že sesle neměněj občas svoje nastavení, což jim někdy šlo.

 

Ale mam pocit, že sedim nízko a ta sedačka je anatomicky tvarovaná výš. Dneska jsem experimentoval, když si pod sebe složim ručnik a sedim 2-3cm výš, hned se mi sedí dobře. Přemýšlím o nějakym podsedáku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...