Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Nikita1

Jaká největší kola na Citigo

Doporučené příspěvky

V 3. 2. 2018 na 11:59, Maverick napsal:

No, tady bych si dovolil nesouhlasit. Jde to lehceji nez se muze zdat. 

A ano, pak bych byl rudej vzteky :D

Jo,zdarne som si to vyskusal tento vikend na 18tkach Cassiopea:angry:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, ve ST jdu pro CG, jsou tam základní liťáky 14" a uvažuji že bych je nechal na zimu a poridil si Aurigy 15", prostě mně se na tom autě líbí a 16" už nechci. Nicmene v nějaké recenzi ale psali, že jsou tak těžké, že s nimi má CG problém, hlavne subtilní tlumiče, že jim neustále zapínálo ABS i na suchu.

Mate prosím někdo nějaké negativní zkušenosti ? Děkuji

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mám na MC 16" a žádný problém, to jsou zase neymyslné hoaxy... klidně bych si dal i 17" kdyby natály ranec

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj....taky se pridam akorat jsem mam dvoje ALU 16" jedny OZ racing a druhe FOX racing....

uvidim ktere si nakonec necham a asi jednu budu prodavat :-) jeste resim gumy...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už jsem našel kde o tom píšou. Poslední odstavec na straně 3.

EDIT:

Soubor vložím zítra, Tapatalk ho nechce vzít.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Včera mi to nešlo vložit.

5.pdf

Editováno na aldav

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no jo no...otazka je zda ten co psal clanek nebyl spise zvyklej jezdit treba oktavkou...

ten kdo treba preseda Citigo/Octavka coz je muj pripad a mozna i @Aleš_BX tak uz vi jak se kazde auto chova....ja mohu za sebe napsat ze auto na 14" kolech bude fajn v zime do snehu kde jsou uzka kola lepsi....ale v lete na tech 14" to proste podle me nesedi a proto jsem zvedavej az vymenim za 16"

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Oni tam ale neresi, jestli sedi lip siroka a nebo uzka guma, problem maji s tezkymi litymi disky, ve vztahu k tlumicum a samozrejme s aspektem na celkove chovani vozidla. 

Cituji " spatny pocit jsme meli z 15" litych kol, jejichz konstrukci vladly pozadavky na cenu a design. Jsou tezsi, nez bezne plechove rafky. Komfortne naladene tlumice Citigo maji problem je udrzet na silnici. Na nerovne vozovce jsme casto brzdili spis nadavkami a motlitbami, protoze ABS nam vytrvale podpiralo nohu. Zkouska s pujcenymi plechovymi 14" , prokazala vyrazne lepsi chovani. " 

Jsou ze Sveta motoru, tak snad uz par aut projeli a neco o tom vi. Mne jde hlavne o to, jestli nekdo kdo Aurigy 15 ma , se muze se ztotoznit s tim co pisi v recenzi. 

Editováno na aldav

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ještě doplním, že mám u Citigo MC s koly 16" sportovní podvozek, auto krásně žehlí nerovnosti, zatáček se nebojí, prosto bomba jazz a to mám v O III FL DCC podvozek a 18" kola

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aurigy 15 mám, s paketem pro nezpevněné cesty a nemám žádný problém. Cíťu proháním už šest let a zmiňovaný problém s bržděním nemám. Střídám s OCI a nemůžu si stěžovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Moje Monte Carlo má taky 15ky. Se standardním sportovním podvozkem to sedí a tlumí parádně a tiše. Je až překvapivé, že OII na 16tkách je sice pohodlnější, ale při přejetí spáry hlučnější. U Citigo zimní plechové 14tky sedí v zatáčkách logicky hůře zato o trochu pohodlnější jsou, což se v zimě hodí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dekuji za komenty, prave jsem je objednal, pry jsou temer nejete, DOT 30/15 ( lepsi nebyly ke koupi ) a predpokladam, ze srouby budou pasovat z original litych 14" kol co tam byly z fabriky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se