Přejít na obsah

Sportovní podvozek


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

@mastibruch ST 30/30 mam druhym rokom,znizenie 15mm kedze uz v serii je RS znizena o 15mm oproti beznemu podvozku.Znizenym taziskom s optimalnym vyvazenim je auto stabilnejsie pri rychlejsom prejazde zakrutami,zlespila sa jazdna dynamika a aj celkovy vzhlad auta.Mal som moznost vyskusat a porovnat s Eibach,moja volba bola jasna.

20200428_114307.jpg

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mojho prispevku je hadam uplne jasne ake pruziny preferujem + podlozky 15mm vpredu 20mm vzadu 😉 ST maju hladsi priebeh prejazdu zakrutou vyssou rychlostou.Eibach maju zvacsa nakopnuty zadok a to co ST zvladli pri prejazde 180st vracackou pri rychlosti 62km/h to Eibach nezvladli v tej istej vracacke pri 58km/h a ustrelilo zadok.

20200909_120041.jpg

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ritch napsal:

@mastibruch ST 30/30 mam druhym rokom,znizenie 15mm kedze uz v serii je RS znizena o 15mm oproti beznemu podvozku.Znizenym taziskom s optimalnym vyvazenim je auto stabilnejsie pri rychlejsom prejazde zakrutami,zlespila sa jazdna dynamika a aj celkovy vzhlad auta.Mal som moznost vyskusat a porovnat s Eibach,moja volba bola jasna.

20200428_114307.jpg

To máš i horní uložení a co dalšího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koukám po Eibach pro-kit pružinách. Dle auta jsem našel dvoje:

 

https://www.eibach.cz/pro-kit-skoda-octavia-combi-5e5-2-0-tdi-110kw-312051.html#technical

https://www.eibach.cz/pro-kit-skoda-octavia-combi-5e5-2-0-tdi-110kw-312223.html#technical

 

rozdíl je ve váze zadní nápravy 1030kg vs 1075kg. Bohužel netuším, kde tenhle údaj najdu. Nemáte někdo tucha? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Moral3z napsal:

Koukám po Eibach pro-kit pružinách. Dle auta jsem našel dvoje:

 

https://www.eibach.cz/pro-kit-skoda-octavia-combi-5e5-2-0-tdi-110kw-312051.html#technical

https://www.eibach.cz/pro-kit-skoda-octavia-combi-5e5-2-0-tdi-110kw-312223.html#technical

 

rozdíl je ve váze zadní nápravy 1030kg vs 1075kg. Bohužel netuším, kde tenhle údaj najdu. Nemáte někdo tucha? 

Není to náhodou combi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, combi jsou oboje. Jedna je pro zadní víceprvek a jedna pro normální nápravu. 

 

Na jedné stránce jsou obě varianty a jsou takto 

Náprava: Náprava s prostorově uloženými rameny

Náprava: Sdružený otočný čep ramene nápravy

 

Takže tím je to jasné. 

Editováno: , autor: Moral3z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 11. 2. 2021 na 19:34, Moral3z napsal:

Nene, combi jsou oboje. Jedna je pro zadní víceprvek a jedna pro normální nápravu. 

 

Na jedné stránce jsou obě varianty a jsou takto 

Náprava: Náprava s prostorově uloženými rameny

Náprava: Sdružený otočný čep ramene nápravy

 

Takže tím je to jasné. 

Nevím co řešíš 2.0 TDI 110kw má vzadu kliku!!! Víceprvek má 4x4.

Editováno: , autor: kacer1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Před hodinou, Moral3z napsal:

Nakonec jsem koupil ty Eibachy. Do konce března mají akci. Včera jsem je vyzvedl a teď se musím přemluvit k montáži... S utopením souhlasím. Proto jsem koupil ještě podložky...

 

Nemyslel jsem utopene jako ze dovnitř podbehu ale spis jen tou velikostí. Já mám ET 43 takže kola jsou s karoserii srovnána naprosto v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Malarkey napsal:

Co takhle KW a nastavit si výšku podle svého ? Navíc jsou lepši jak Eibachy, jen ta cena...

K tomu sportovní uložení tlumičů, ložiska, silentbloky a stabilizátor a mohlo by to i nějak fungovat 😁 a ne jen tak napůl.

 

A pak to budu muset nechat stát na dvorku, protože to bude absolutně nepoužitelné. 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 27. 3. 2021 na 18:57, mastibruch napsal:

No a koupil jsi nakonec ten Eibach?  Ja uvazuju nad ST ale připadaji mi ty 3 cm už moc. Měl jsem to tak na Fabii s R17 a bylo to OK. Ale na té ovci co jsem viděl fotky tak s R18 mi to pripadalo nejak moc utopene s minus 30mm. 

 

Nenašel někdo náhodou nějaké pružiny minus 20mm? 

IMG_20210327_073407_891.jpg

A co koupit origo pružiny ze sportovního podvozku -1,5cm?(problem bude cena), ale za mě STčka -3cm jsou pohoda, někde je tady foto einbach -3cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...