Přejít na obsah

Sportovní podvozek


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Uvědomil si, trvají na tom, že není správně,

PR kód zadní tlumiče nemůžeme najít. 5Q0 512 013 GK - s největší pravděpodobností číslo svazku, který není v prodeji. V servisních nelze ověřit. Provést výběr dílů je možné pouze přes ETKA prostřednictvím zadání čísla VIN, kde u automobilu je kód 2 UC. Každý stroj s 2UC.

 

Nemáme žádné touhy zahnali vaše auto. Máme své ve velkém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den, měl bych dotaz, zda někdo máte zkušenosti s originálním sportovním podvozkem u Octavia III combi 2,0 TDI spolu s koly R18/40. Zvažuji, zda do toho jít či ne, ale nikde jsem se o tom skoro nic nenašel. Jde mi o zkušenosti. Neměl jsem možnost se v této sestavě povozit a nevím, zda to nebude příliš tvrdé. Předem moc děkuji za info. PS: auto je již s tímto podvozkem objednáno a mám pár posledních chvilek na změnu.... Jiné pružiny jak tu píšete nepřicházejí v úvahu, jde o služební auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som o tom sport podvozku velmi rozmyslal,ale mam kamarata,co ho s 18tkami Alaris ma a mal som moznost viackrat to pojazdit.Je to pre mna prilis uklepane,nekomfortne a to mam tuhsie auta velmi rad.Tak isto aj on je z toho naladenia sklamany a ked som namontoval pruziny Eibach a zviezol sa,zhodnotil,ze je to ovela lepsia varianta.Skodovke sa ten sport podvozok odladit teda velmi nepodaril.Mozno s mensimi kolesami/16tka,17tka/,ale s 18tku to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, také by to bylo na Alaris. Někdo říká, že to bude v pohodě a někdo ne :-( mrzí mě, že ŠA nenabízí možnost se v tom svést. Teď mám Mitsubishi Lancer se sportovním podvozkem na R17/45 a je to paráda. Jenže ten má mulktilink a ne kliku jako OIII. Pořád zvažuji. A OIII na klasickým podvozku drží jak? Je tvrdá sama o sobě s těmi R18?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

5Q0411105GT  Predni pruzina
5Q0511121AQ  Zadni pruzina

5Q0 413 023 FJ   Predni tlumic 

5Q0 513 049 EM    Zadni tlumic                                  

2 UC sport suspension For 1.4 TSI with 6-Manual Transmission in Hungary. As you see this is different equipment 

VIN code  TMBAC7NEXF0064533

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

 

přemýšlím jaký podovozek si nakonfigurovat do Octavie liftback s motorem 1.5 TSI. Jezdil jsem s Octavii liftback před FL s motorem 1.4 TSI a podvozek se mi zdá hodně měkký a takový houpavý, na zvlněné cestě při svižnější jízdě má auto tendenci trochu poskakovat a nesedí potom tak dobře v zatáčce. Zkoušel jsem to samé i v Octavii combi před FL s motorem 2.0 TDI a DSG, takže mnohem více váhy na přední nápravě a auto se mi zdálo mnohem klidnější a tedy i stabilnější při rychlém průjezdu zatáčky.

 

Nemáte někdo zkušenosti se sportovním podvozkem? Předpokládám, že bude o něco nižší (nevím o kolik přesně) a možná trochu tvrdší pružiny. Na autě budou 17" kola a zase bych nechtěl razantně snížit komfort. Co se týče vzhledu auto se sportovním podvozkem vypadá rozhodně lépe. Díky za jakoukoliv poznámku, radu nebo vlastní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
V 26. 1. 2021 na 11:59, mastibruch napsal:

Snad to tu taky patří > mate někdo zkušenost se snizenymi pruzinami např od Eibach nebo ST? Měl jsem je na předchozí F3 s R17. A chci je dát i na Ovci s R18. Díky za postřehy. 

Tak na to jsem zvědavý. Dej sem fotky a poznatky z jízdy. Taky o nich pořád přemýšlím , ale nakonec možná bude nové auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...