Přejít na obsah

Jakou barvu na OIII?


Losky83

Doporučené příspěvky

Nesouhlasím s tím, že na mytí je bílá dobrá, měl jsem rok SII a dostat z něj mouchy a hlavně po zimě vzdušnou rez bylo něco neskutečného a to byl navoskovaný. Hlavně v zimě bylo auto otřesně špinavé, nejvíce kolem nádrže, kde to vypadalo pomalu jako mech, děs. Ale co se týče škrábanců, je na tom určitě lépe jak černá, které je neskutečně náročná na údržbu. Teď mám šedou platin a je to mnohem lepší, ale bíla byla vzhledově nej, auto vypadalo mohutněji, opticky ho to zvětšovalo. Takže i přesty negativa bych bílou pořád zvažoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky chci jako další barvu šedou platin, jen nevím, jestli Rapid 1.4tsi dsg a nebo Octavii 1.4 tsi manuál

Ta šedá platin je taková dvojaká, jednou vypadá hodně světle až skoro jako šedá stone, pak je zase do tmava, podle světla - ale líbí se mi. Stejně jako béžová cappuccino, která mi cappuccino připomínala tak 20 dní v roce, při vzácné světelné konstelaci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Bílá barva je jedna z nejtragičtějších na špínu, jen umytá a řádně udržovaná (nevyšisovaná) vypadá pěkně. Na bílé jsou strašně vidět v létě ty prskance od much a v zimě zasolení. Potom i ta vzdušná koroze po zimě je na bílé hodně patrná.

Na O3 modrou race nebo stříbrnou ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...