Přejít na obsah

Jakou barvu na OIII?


Losky83

Doporučené příspěvky

Z mych byla nejpraktictejsi jednoznacne stribrna barva. Drobne skrbanecky mizi uplne, mikroskrabance neni videt vubec a spina je na ni taky nejmene napadna.

No a nejhezci? Kazda mela dle meho nazoru neco do sebe, proto jsem je vybiral, ale kdybych mel vybrat favorita na OII (na OIII se mi moc libi jiz nenabizena šedá Platin, ktera bude zaroven docela prakticka), pak to byla asi cerna v kombinaci s ivory interierem.

 

No a protoze uz koukam, za co vymenim svou cervenou OIII, resim i barvu - šedá Platin je mimo hru a na černé OIII zanikají ty její zajimavé prolisy (nemyslim tim jen sikme na viku zavazadloveho prostoru) a cerne prvky typu naznaku zadniho difuzoru...

Docela koketuju s modrou Denim, ale resim i modrou Pacific (mel jsem uz na OII a byla taky moc pekna). Bílá taky neni spatna, ale te bych se po bilem Rapidu chtel prozatim vyhnout, jako nahrada za Platin by možná šla i Cappuccino... No, nebude to lehke. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mawe takový problémy bych chtěl mít taky, řešit barvy ;)

pacific si měl na ty 1.6 tdi oct II co byla na prodej jako roční v rychnově nad kněžnou v matrixu ne? někdo tady postoval. ta pacific se mě moc líbila. stříbrná barva v kombinaci s xenony opravdu nevypadá marně + ten zadní difuzor v ceně ;)

524ea3e0da96e.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno me kdesi na parkovisti dost ucarovala jedna O2 v barve oranzova fun. Vypadala opravdu uzasne, krom toho to bylo jedina Skodovka v te barve, co jsem kdy vubec videl. :) Zajimalo by me jak by to vypadalo na O3. Nechapu proc Skodovacky konfigurator tyhle zvlastni barvy nepodporuje. Obecne se mi libi proste vyrazne barvy a ne ten soucasny modni trend bilych, sedych, bezovych a podobnych nevyraznych a vyblitych. Ale v tomto topicu asi obecne nemuze vzniknout shoda. :)

 

kokta7: barva je pri nakupu auta problem zcela klicovy. :) Ja to resil asi 4 mesice a objel pul republiky, abych videl nazivo nektere barvy ze zvlastniho lakovani. Ten vzornik, co maji v autosalonu, je u nekterych barev pomerne dost mimo a na fotce taky barvu moc presne zachytit nejde.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mawe takový problémy bych chtěl mít taky, řešit barvy ;)

pacific si měl na ty 1.6 tdi oct II co byla na prodej jako roční v rychnově nad kněžnou v matrixu ne? někdo tady postoval. ta pacific se mě moc líbila. stříbrná barva v kombinaci s xenony opravdu nevypadá marně + ten zadní difuzor v ceně ;)

 

 

u nás na ulici stává stříbrná s xenony a vypadá moc pěkně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem viděl na saloonu tu modrou race, teď je jasné, že ji musím vidět venku, pač na salonu uplně zanikla a stala se z ní tuctovka obyčejná laciná modrá. Takže asi právě venku a sluníčko z ní udělá tu špičkovou barvu. Prodavač poudal, že ji lidi objednávají dost, takže to bude za chvíli na silnicích samá modrá race a už to bohužel nebude jen výsada RS.....

 

Jinak zajímavé hlasování ohledně barev na trojkovou oktávku je zde, můžete si udělat představu o vkusu každého soudruha :)

 

 

http://forum.skodahome.cz/topic/124742-clintův-privátní-klub/page-18

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští týden jdu objednávat a jestli Platin už není, tak je to v háji. Líbí se mi moc. Jinak modrou lávu mám teď a je to krásná barva, ale všechny mikroškrábanečky jsou na tom vidět. Prostě děs.

Jinak barvy mám omezené, beru si auta z práce na operativní leasing - vyplatí se to. Jinak upřímně jsem pořád na vážkách s Rapidem 1.4, přijde mi takový sportovnější, ale nemá xeny, krásy atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílá je na špínu přímo tragická, také jsem měl bílé auto. Vydrží pěkná jen pád dnů po umytí, pak se zapráší, v létě zasere maska hmyzem a v zimě je to uplně trága. Po zimě navíc ta vzdušná koroze.

Bílá metla na tom lépe nebude, ale má ještě jednu vrstvu navíc (lak), tak bude odolnější, nebude šisovat a bude se lépe leštit. Navíc ji nikdo nemá :)

Modrá race je ze všech nejhezčí, ale máš pravdu, jak jí šoupli na všechny auta (kdysi jen RS), tak jich bude jako máku (už jsem psal, že ji každej objednává)

 

Výběr barvy, ač se to zdá legrační, byla můj nejhorší sen a nemohl jsem se rozhodnout. Pokaždé se mi líbila jiná barva, nebo spíš nelíbila žádná :D   Nakonec jsem rezignoval a vzal stříbrnou....

 

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, objednal jsem nakonec stříbrnou. Ta šedá je jak tmavší antracit, dost náchylná na škrábanečky atd. Ještě je nová taková tmavší oranžová metla. Nedávno jsem na modré lávě chytil větvičku keře a přes celý bok čára:-( takže to budu muset zaleštit. Dnes jsem čuměl na tu černou a dokonale zabila rozdíly mezi O2 a O3. Veškeré prolisy, které odlišují dvě generace nejsou vidět.

Myslím, že stříbrná s černými světly bude ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...