Přejít na obsah

Jakou barvu na OIII?


Losky83

Doporučené příspěvky

Stříbrná je na O3 moc pěkná. Pokud by to nebylo RS, tak bych volil taky modrou race, nebo stříbrnou. (ještě je tam poměrně praktické to kapučíno, ale je jich jak máku a podle mě stříbrná je hezčí, taková světlejší, působí čistším dojmem). Jinak tam není moc z čeho vybírat...(šedá je nevýrazná myš a modrá láva je moc tmavá, máme ji na všech služebákách - nic moc na vzhled)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS jedině zelenou. Nechci se Tě nějak dotknout, ale těch modrých v MB je tolik, že je to už trapný. Dnes na prodejně 12 nových aut a z toho 8 modrých...Třeba to je problém jen Boleslavi. Připadá mi, že lidi s tím blázni jen proto, že budou mít trošku RS auto:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já s tím souhlasím. Bude jich moc, už to začíná sjíždět z linek. RSo se v modré tak ztratí v tuctu dalších oktávek a fábií v modré race...je tom moc a moc škoda, že to takhle vymňoukli. Říkal mi prodejce, že vesměs se objednává v téhle modré race.

 

Tím ovšem neříkám, že je stříbrných málo :D

 

Jak říkám, já bych kvůli tomu zase nespal....tenkrát jsem objížděl salony jen kvůli tomu, abych viděl barvy.

 

Největší sranda byla tehdy, když jsem objednával ještě O1, ukazovali mi malej vzorník, já kejvnul na barvu a když auto přišlo a ukázali mi ho, myslel sem, že se spletli, přišlo v jiné barvě, než jsem chtěl :D  Resp. přišlo v té, co jsem objednal (šedá graphite) a já vůl objednal jinou :D   To se jen tak nevidí...Ale tak tenkrát byla docela moderní

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už tohle nerozhodí:-) Předěláváme celý byt, tak nevím, co řešit dřív, navíc teď mám odpolední, tak toho člověk moc nestihne. Teď čekám na plynaře - už hodinu:-)

Já tohle beru na operativní leasing, tak to mám na rok a pak nazdar, i tak autama žiju od mala. Je mi 30 a tohle už bude 17 auto, z toho 15 bylo mojich. Většinou vydrželo max rok a už jsem chtěl jiné:-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S modrou je to svatá pravda, ale koupil jsem si jí protože se mi líbí (i na jiných autech), ne proto, abych se odlišoval. To bych si nekoupil Octavii :kol-48:. Zatím jsem jich tolik jezdit neviděl, přijde mi, že barvy jsou zatím rovnoměrně rozložené. To se časem změní. každému se prostě líbí/vyhovuje něco jiného a můžeme být za to rádi, jinak by to na silnici bylo fádní. U té zelené bych se akorát bál, že teď vypadá super a je in, ale za nějakých pár let to může být úplně out. To ukáže čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se mi podařilo vyfotit tu růžovou O III o které se tu už psalo, resp je to jakoby bílá s růžovým perleťovým efektem, Mary Kay - slečna řidička se na mě pěkně usmívala když viděla že jsem ji fotil auto, asi jsem nebyl první :-)


 


popravdě nejen slečna řidička, ale auto velmi pěkné a hlavně efektní + vzadu a na dveřích stříbrné 3D popisy Mary Kay - bohužel fotka to nedovede tolik zobrazit....


 



Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tady není žádná řeč o té nové bílé metalíze moon, je to Zvláštní lakování Růžová Baby - 19 200,- Kč - tedy ani fólie.... je to velká firma, mají minimálně 15 nových O III - kamoška tam kdysi pracovala...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...