Přejít na obsah

Nákup nového vozu?


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

Host PetrHravec

Trochu obdivuji ty z Vás, kdo kupujete nová auta a máte tu trpělivost čekat tak dlouho na dodání... a platit nehorázné peníze za to že voní novotou....

 

... osobně mám již třetí Octávku přímo z Mladé Boleslavi a stejně tak dost lidí kolem mě i na firmě máme Yetiho.... vesměs jde o plně vybavená vozidla s málo km a plnou zárukou a hlavně hned... a vždy se dá vybrat

 

pokud nemáte přímý kontakt do MB je seznam prodejců zde: http://www.skodaplus.cz/Dealer/dealerList  - je tam také možnost vyhledávání, ale není to aktuální, každý tuším čtvrtek mají prodejci Škoda Plus aktuální seznam vozidel a do týdne máte auto doma... moje poslední - O III mělo najeto 640 km a bylo 5 měsíců staré...

Editováno: , autor: Pawouk
Vlákno přesunuto ze sekce Vaše OIII.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

jeden příklad - dnešní nabídka:

 

Číslo komise RZ Typ vozidla Výkon motoru [kW] Barva z carconfigurátoru Barva interiéru z carconfigurátoru Rok výroby Najeté KM PC nového vozu Zaměstnanecká cena

D0006121 2SL 6109     OCT.LIM CR     Elega      77/1.6   5G (A7) 77 Stříbrná Brilliant metalíza Béžová 2012 20050  763 000  485 688

 

 

Prodej zítra.

Editováno: , autor: PetrHravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

testeři nešetří? vždy se říkalo, jak se zajede, tak bude jezdit....

 

přál bych Vám vidět co s auty dělají na nultém km v Mladé Boleslavi a pak na sjezdu z linky na parkoviště pro expedici.... to je nářez panečku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

a další pro zítřek:

 

Číslo komise RZ Typ vozidla Výkon motoru [kW] Barva z carconfigurátoru Barva interiéru z carconfigurátoru Rok výroby Najeté KM PC nového vozu Zaměstnanecká cena

D2056962 2SJ 1145     OCT.COM CR     Elega      77/1.6   5G 77 Stříbrná Brilliant metalíza Onyx 2012 19503  616 900  369 852

 

 

 

Editováno: , autor: PetrHravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

to co jsem sem dal je nabídka pro zaměstnance.. konečná cena o něco vyšší za vyřízení nákupu na zaměstnance a dovoz k Tobě.... cena je také za to, že zaměstnanec poruší vnitřní směrnice a zaměstnanec na místo jednoho roku bude zablokován na 2 roky. Podmínky pro zaměstnance jsou:

 

- V případě více objednávek na jeden vůz bude probíhat losování.
- Fakturace vozu je realizována pouze na zaměstnance, který vůz objednal, tedy na fyzickou osobu ( ne DIČ a IČO )
- Zaměstnanec může objednat 1 vůz za 12 měsíců.
- Zavedení limitní lhůty – zaměstnanec, který vůz objednal a došlo k podepsání kupní smlouvy ( prodej byl zrealizován ) je povinen na žádost zaměstnavatele předložit k náhledu Technický průkaz od vozu k doložení vlastnictví vozu a to po dobu 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy.
- Blokační lhůta - v případě, že nebude Technický průkaz předložen po dobu limitní lhůty, dojde k blokační lhůtě  zaměstnance k nákupu ojetého vozu na 12 měsíců po vypršení limitní lhůty ( limitní lhůta počíná běžet podpisem kupní smlouvy, končí za 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy a dnem ukončení limitní  lhůty následuje blokační lhůta na dalších 12 měsíců)
- Přednostního nákupů vozu pro seniory a zaměstnance odcházejících do důchodu, při zachování podmínek uvedených výše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

pro systém Škoda Plus jsou většinou k dispozici auta co se neprodají zaměstnancům + další a za trochu jiné ceny... a to proto, že auto ze Škodovky jde pro zaměstnance nachystané, vyčištěné umyté, opravené drobnosti a pod. U Škoda Plus je toto vše na prodejci + doprava vozidla,STK, odhlášky atp....

 

Já mám svoje poslední přes Škoda Plus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za tvoje informace. Já svého Yetiho kupoval před cca 3 roky na Jarově také v programu Škoda Plus (měl najeto kolem 10tis. a byl cca půl roku starý). Jinak doposud maximální spokojenost. Blíží se však termín obměny ... tak začínám koukat na aktuální možnosti a nabídky. Uvidíme, kdy a co se případně povede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

kdybys chtěl absolvovat nákup přes zaměstnance ozvi se přes SZ pošlu kontakt na známého z MB.... ceny jsou lepší... já jsem na O III spěchal, a tehdy ještě A7 (O III) v nabídce nebyly, využil jsem Škoda Plus... kde jsem věděl že budou auta ze Španělska (skoro 200 aut v plné výbavě nic nenajeto i když s tím, že některá výbavy v roce 2012 ještě nebyla ve výrobě k dispozici, za to mám 1,6 TDI 77 kW s 6 st. manuálem) nabídky pro zaměstnance jsou v pondělí 1x za 14 dní... nevýhoda nemožnost auto vidět (pokud si nezajedeš do MB) ani na fotce (nesmí se ve fabrice fotit!) a nutnost rozhodnout se do druhého dne... ale za to je pak full servis a lepší cena....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

já nejsem zaměstnanec a už mám takto přes zaměstnance čtvrté auto a plno lidí i v mém okolí, já nic nedohazuji, jen uvádím možnosti a pokud má někdo zájem dím víc info a na koho se obrátit, tak jak už se na mě přes SZ někteří obrátili.... 

 

to s-talker: asi sis to celé nepřečetl a zbytečně se čílíš... všechno jde když se chce... mimo to se tu píše i o Škoda Plus a to přeci není jen pro zaměstnance, tak prosím klid ... 

 

to pawouk: díky... ale jak jsem psal nedohazuji, nic z toho nemám, možná dobrý pocit, pomoci někomu k dobré, bezpečné a pohodové a hlavně rychlé koupi... a motor 1,6 TDI 77 kW je naprosto dostačující - viz názor Maverika k jeho autu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

já nejsem zaměstnanec a už mám takto přes zaměstnance čtvrté auto a plno lidí i v mém okolí, já nic nedohazuji, jen uvádím možnosti a pokud má někdo zájem dím víc info a na koho se obrátit, tak jak už se na mě přes SZ někteří obrátili...

Tak nějak jsem to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...