Přejít na obsah

Osvetlenie priestoru nôh


techteb

Doporučené příspěvky

Zdravíčko,

zaujímalo by ma, či sa nedá tak nastaviť to osvetlenie aby fungovali podobne ako stropné svetlá. T.j. keď dvere sú otvorené tak svietia. Dosť som prekvapený z toho že v noci svieti v kuse. Viem že sa dá nastaviť intenzita svietenia, ale neviem či sa nedá nastavaiť tak ako to píšem vyššie. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

tak jak píšeš (při otevřených dveřích) se to svítí na nohy při zapnutých i vypnutých světlech (zapnutém i vypnutém zapalovaní), tedy jako stropní světla s tím že po určité době to zhasne...

to co bys ale požadoval, to nejde, jen jde nastavit intenzita nebo to úplně vypnout osvětlení nohou, nicméně funkce osvětlení s neměnnou intenzitou při otevření dveří zůstává,...

 

asi si budu protiřečit, ale v podstatě jde.... vypnout za jízdy a je to tak jak požaduješ.... nicméně když vypneš stropní světlo nevypneš tím osvětlení noh při otevření dveří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

jasná odpověď = je to tak nastavené z výroby, teda otvoríš dvere rozsvietia sa svetlá pod nohami, zavrieš dvere, svetla s s oneskorením zhasnú... a to s intenzitou stále rovnakú nezávisle s nastavením v infotejmente, ak nechceš aby svietili svetlá za jazdy, vypni si ich v infotejmente (0% = vypnuté), pri otváraní dverí teda budú svítist súčasne s vnútorným osvetlením, avšak narozdiel od vnútorného osvetlenia nejdú na trvalo svetla osvetlenie nôh vypnúť (snad jsem to napsal dobře i po slovensky - studoval jsem kdysi v Blave)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

popravdě nejsem vševědoucí, ale udělal jsem si ten čas, šel do auta a vyzkoušel všechny možnosti....

 

mám to na nohy stažené na 40 % a vůbec mi to nevadí, ba naopak, je to příjemné, jiné a nezvyklé.... příjemné je, že vidím na nohy nejen sobě ale i pěkné spolujezdkyni, což může být příjemné zpestření jiždy nocí či tunelem, ale pak je 40 % málo   :kol-24:

 

... a na fórech se taká ... i když vy Slováci to máte pěkně nastaveno, že vykáte v množném čísle... když jsem studoval v Blavě, vzpomínám si, jak mě ruštinářka napomínala, když jsem ji česky vykal v jednotném čísle... no ruštinářka....

Editováno: , autor: PetrHravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

No mal som to osvetlenie zatial v kazdom aute a celkom som si zvykol na to (zvlast ked mi nieco spadlo po tme na podlahu, co sa mi v aute stava alebo len tak to vytvaralo taku zaujimavu atmosferu spolu so stropnym osvetlenim) a teraz len tak nad tym uvazujem, kedze tam vidim na to otvor a zdalo sa mi to jednoduche dorobit to... :-) Jasne ze dokazem jazdit aj bez toho a prezijem to, len som sa nad tym zamyslel, kedze prvy krat to nemam v aute :kol-28:  A cele toto forum je pre takých, co stale nieco vymyslaju, co by svojmu "milacikovi" mohli este dopriat alebo co na nom vylepsit, a ja patrim medzi nich :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Neskusal niekto domontovat tuto sadu iba do prednej casti vozidla pod nohy?Pisu,ze je k tomu aj navod na jednoduchu montaz,ale aby som kvoli tomu nemusel rozoberat pol palubovky.Povolenie cez diagnostiku mi je jasne,ale kam zapojit to ukoncenie na aky pin a kam?Nebude problem pri tom povoleni,ze nebudu osadene aj svetielka vzada pod sedackou?

 

http://kfz-premiumteile24.de/Tuning-Nachruestung/Volkswagen/VW-Touran-1T-Tuning/Original-VW-LED-Fussraumbeleuchtung-zur-Nachruestung-vorn-Golf-5-6-Passat-Touran-Polo-Tiguan-Sharan-Caddy.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...