Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
techteb

Osvetlenie priestoru nôh

Doporučené příspěvky

tak tak, nana, vůbec jsi nepochopil, ze oni se souběžně baví úplně o něčem jiném a je pravdou že tam můžeš dat jakoukoliv LED s T10 paticí ale já jsem ti doporučil to, co bylo doporučeno mě a co tam mám já

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Tak mockrát děkuji všem. Jasně, že budu měnit všechny čtyři. Při té příležitosti ještě jedna otázka. Jsou ty Ledky také vhodné pro stmívání? V mé OCIII je možno nastavit intenzitu osvětlení prostoru nohou. U žárovek to je jasné, ale něco mi říká, že jsem se někde setkal s tím, že některé Ledky, zejména v domácnosti nejdou stmívat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ano jsou, a stmívání neni jen v tvém autě :kol-31:

trochu to všechno pleteš, doma určitě nemáš 12 V , je to prostě jinak

tedy znovu, doporučuji ti to, co funguje, nicméně ty co jsem doporučil sviti jen na jednu stranu a zbytečně tedy nezahřívají lampičku, protože nesvítí dozadu, kam to není třeba, snad jsem to napsal pochopitelně

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak už mi to je všechno jasné a děkuju. Jsem už starší člověk /72/, takže mi to trochu trvá, než to pochopím. Přeju všechno dobré k nastavajícím svátkům.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze sada svetielok dnes dorazila.2 hodky prace a je to osadene,kable natahane,zapojene na pin 72.Kostru som supol pod skrutku,ktora drzi palubovku.Su tam dve.Je to ok?

Teraz povolenie cez diagnostiku a uvidime,co z toho bude.

post-95330-0-99222500-1449230873_thumb.j

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sú aj krajšie kostriace body ako konzola palubnej dosky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tu asi nejde o krasu,ale ci je to ok.Je tam nejaky problem?Kabel velmi daleko odtial nedosiahne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OK, je jen použít kostřící body k tomu určené(přímo na karoserii vozu)...tohle prostě pro LED osvětlení nohou stačí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze dnes cez Igora z BA uspesne nakodovane a svietime.Zatial sice iba vpredu,ale aj tak som na seba hrdy,ze som montaz zvladol.Ak bude cas a chut,pustim sa aj do zadku.

Refresh...

Takze uz svietim aj vzadu.Parada,som spokojny.Paci sa mi,ze to svieti aj pocas jazdy a je je mozne cez infotainment menit intenzitu,popripade to vypnut.

post-95330-0-75366600-1449606514_thumb.j

post-95330-0-58596700-1449606557_thumb.j

Editováno na Patrik1971

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta prvá nie je vhodná... vojde sa len s použitím násilia...

Odporúčam plochú verziu s led z iba jednej strany

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze dnes cez Igora z BA uspesne nakodovane a svietime.Zatial sice iba vpredu,ale aj tak som na seba hrdy,ze som montaz zvladol.Ak bude cas a chut,pustim sa aj do zadku.

Refresh...

Takze uz svietim aj vzadu.Parada,som spokojny.Paci sa mi,ze to svieti aj pocas jazdy a je je mozne cez infotainment menit intenzitu,popripade to vypnut.

Jak reguluješ ty barvy?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Barvy?Ma led lampicky zo Superba a tie svietia iba jednou farbou.Foto asi skresluje.

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím šikovných kutilov, vedel by mi niekto poradiť číslo pinu na napojenie svetiel u 1K0 937 087 D? O2 FL 9/2010

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tady jsi na to ve špatném vlákně. ;) Napiš svůj dotaz do Octavia II, nebo Tě Pawouk speče... :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se