Přejít na obsah

Jaká kola na zimu? Rozměry, plechová nebo ALU?


nuff

Doporučené příspěvky

Je to trošku mimo toto téma, ale zkusím se vás zeptat. Díval jsem se do velkého TP na rozměry kol o O3 které tam mám napsané a  v rozměrech je tam napsaný rozměr pouze R17, já mám ale auto od prodejce kde jsou originál kola R18 - to je v pořádku? neměl by tam být také rozměr R18?  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trošku mimo toto téma, ale zkusím se vás zeptat. Díval jsem se do velkého TP na rozměry kol o O3 které tam mám napsané a  v rozměrech je tam napsaný rozměr pouze R17, já mám ale auto od prodejce kde jsou originál kola R18 - to je v pořádku? neměl by tam být také rozměr R18?  :kol-32:

a podíval ses do dalších záznamů? je to pod razítkem škoda-auto.

https://www.dropbox.com/s/banhu68zapx9i2r/Screenshot%202014-09-16%2012.07.59.png?dl=0

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš - pokud to vůbec lze provést, anebo uvést vůz do souladu se aktuálními údaji v TP. Otázka je, jak je možné, že prodávají auto s výbavou, která není v souladu se zápisem v TP?

 

oni se totiž velmi rádi ohánějí typovými listy či technickými přípisy výrobce, tak jak jsem tu psal kdysi (ZDE) o zimních pleších 15" které ŠA dodávala pro O III standardně se špatným ET, resp s ET pro O II a byl k tomu nějaký canc papíru...  

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni se totiž velmi rádi ohánějí typovými listy či technickými přípisy výrobce, tak jak jsem tu psal kdysi (ZDE) o zimních pleších 15" které ŠA dodávala pro O III standardně se špatným ET, resp s ET pro O II a byl k tomu nějaký canc papíru...  

Jestli to takto lze dopsat, proč ne. Ale to by měl udělat prodejce, aby zákazník nemusel někde běhat po úřadech. V opačném případě bude sranda na první STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto to v VTP uvedeno je, nicméně mám pouze sken VTP protože originál má prodejce. Prodejci jsem volal a prý je to napsané v dalším ujednání ale protože je to údajně chybně naskenované tak se jim to tam prý nevešlo, takže to tam snad mám uvedené. Proč to není uvedené u ostatních rozměrů nevím, ale už to neřeším  :kol-28:

post-660-0-63127500-1410888230_thumb.png

Editováno: , autor: sejky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda má nyní v akci ve svém shopu ALU Flash 6,0J x 17“ - dle mého VTP je možné použití i na O3, koukali jste na ně? co na ně říkáte? 

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kolo-z-lehke-slitiny-%E2%80%93-flash-6-0j-x-17%E2%80%9C

 

CCX800003_2.jpg

 

cena 2197,- vč. DPH je super.

Editováno: , autor: sejky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je to tak těžký? Je guma 215/60 R16 na plechách 7J16 ET45 zapsaná v TP pro OIII? Ano? Potom ano. Není? Tak potom si je může obout maximálně tak Sněhurka a nebo jiný Yeti. Fakt je to tak těžký? Řeší se to tu na milión stranách v milióně vláknech.

 

V R16 má OIII jen 205/55.

Editováno: , autor: Sighart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda má nyní v akci ve svém shopu ALU Flash 6,0J x 17“ - dle mého VTP je možné použití i na O3, koukali jste na ně? co na ně říkáte? 

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kolo-z-lehke-slitiny-%E2%80%93-flash-6-0j-x-17%E2%80%9C

 

cena 2197,- vč. DPH je super.

Mám je na zimu a vypadají na autě dobře!!!

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto se ptám. Že i přesto že nejsou v TP a za cenu, ze palubak bude kecat. By tam jít měli. Nebo jestli koupit plechy a 205/55 r16

 

Ono to taky může být za cenu toho, že až se něco stane, tak někdo kdo si toho všimne prohlásí to auto za technicky nezpůsobilé a pak budeš platit, platit a platit. Tohle se to už taky probíralo mockrát.

 

Teď jsem kupoval pneu i s ráfky na mojí a vyšlo to na 14532 kč (Michelin Alpine 5 + plecháče). To už my nepřijde že je to tak velká cena za klid. Ještě k tomu v kontextu víc jak půlmilionového auta.

Editováno: , autor: Sighart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...