Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes konečně objednal. Vybral jsem nakonec kvůli ceně Semperit Speed Grip 2 FR v rozměru 225/45 R17 H. K tomu kola Dezent TD ve stříbrné barvě. 

 

A zima může přijít. :)

 

Ty Dezenty jsem po dlouhém vybírání zvolil taky, jenom teda v černé (když už mám černé i letní). Gumy, jak jsem psal výše, jsou Nokiany WR A3, mám s nimi dobré zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim Vas. Takze auto uz mam objednane a teraz uz iba do Januara cakat. kedze auto mi pride v zime chcel by som sa poradit ake zimne pneumatiky by ste mi vedeli poradit ? kedze budem mat vybavu Business na aute budu nasadene 17´´ ale na zimu rozmyslam  205/55 R16 neviem aky mate vy nato nazor ? Dakujem za odpovede :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tym rozmerom je to OK. vseobecne sa na zimu, resp. zasnezene cesty, odporucaju uzsie pneumatiky. na 16" navyse usetris oproti 17"...

 

hlavne si ustraz, aby nezabudli dat do TP vsetky povolene rozmery (kolega s renaultom grand scenic tam vobec nemal uvedene alternativy a tak musel mat aj zimne 17" lebo sa mu nechcelo organizovat dopisanie rozmerov do TP. no so Skodou som sa s takym problemom este nestretol - importer dava do TP vsetky alternativne rozmery)

 

dalsi zadrhel moze byt v tom, ze ti auto pride uz z fabriky na zimnych pneu - teda na tych 17" elektronoch budu uz rovno zimne gumy. popytaj sa predajcu co s tym vedia spravit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...