Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mam Michelin Alpine 4. Spokojenost. Hlavne hlucnost good. Zadny rozdil po prezuti jsem nepostrehnul. Ale vybirat jsem si nemohl. Byly mi prideleny. Obvykle jezdime na continental winter contact T850. Ale nebyly nikde okamzite k odberu. Kdyz jsem jel kolem servisu a hned sem chtel prezout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nastal cas kdy shanet zimni pneu...
Rozhodl jsem se pro Continental ContiWinterContact TS 850 a kdyz jsem je chtel objednat, nasel jsem snad 3 verze .. :kol-33: 
 
Continental ContiWinterContact TS 850 225/45 R17 91 H FR .... 3750,-
Continental ContiWinterContact TS 850 225/45 R17 94 H XL FR .... 3850,-
Continental ContiWinterContact TS 850 225/45 R17 94 V XL FR .... 4200,-

 

a ted, ktery teda kupovat? Kdo jaky kupoval a proc? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Označení XL u pneumatik neznamená že je pro dodávky, ale jen to že má zesílenou bočnici, u nízkých profilů je menší šance na poškození ráfku o nějakou díru, navíc u Continental TS850 má o třídu lepší valivý odpor než nezesílená verze, ....

Tak jest, a s tím se pojí i vyšší hmotnostní index (94). Ještě bych dodal, že index FR znamená ochrana alu ráfku před poškozením,např. při najetí k obrubníku. Ale toto si každý může najít na netu sám.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...