Přejít na obsah

Amundsen+


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Vážení, no nevím... Máme v Toledu RNS315, tedy Amundsem+. Domontovával jsem ho tam namísto bluesu kvůli BT hndsfree a jako bonus jsme získali DAB příjem. Ale navigace? To je šit. Pomalá, mizerné rozlišení displeje, prohlédnout si naplánovanou trasu, nebo ji editovat prakticky nejde. Zoomování mapy dvěma prsty nemožné.... Nepoužívám ji, a ani jsem s tím nepočítal. Když potřebuji navigaci, raději sáhnu po telefonu. Tak se divím, že škodvka na tak prahistorický infotainment ještě nějaké aktualizace vydává. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím potřebuji radu. Mám tohle radio a chtěl bych následující věc.. přes kabel jsem na něm aktivoval Bluetooth co už má v sobě asi.. připojim iPhone bez problému vše funguje včetně volání atd.. ale chci a neskutečně mě to štve ze pokud prehravam hudbu tak mužů jen přejít na další skladbu nebo předchozí a pauza atd.. a chci abych měl možnost procházet písničky v telefonu přímo na rádiu tlačítko co tam je “list” nebo tak je zasedle a nejde muže mi někdo poradit jak toho docílit?? Jinak zastrcku média-in nemám což by vše vyřešilo a dávat za to 6000kc nehodlám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 24. 9. 2017 na 20:01, Clerfayt napsal:

Vážení, no nevím... Máme v Toledu RNS315, tedy Amundsem+. Domontovával jsem ho tam namísto bluesu kvůli BT hndsfree a jako bonus jsme získali DAB příjem. Ale navigace? To je šit. Pomalá, mizerné rozlišení displeje, prohlédnout si naplánovanou trasu, nebo ji editovat prakticky nejde. Zoomování mapy dvěma prsty nemožné.... Nepoužívám ji, a ani jsem s tím nepočítal. Když potřebuji navigaci, raději sáhnu po telefonu. Tak se divím, že škodvka na tak prahistorický infotainment ještě nějaké aktualizace vydává. 

cožpak to, to je hezké že myslí i na majitele starších navigací, za to má velkou pochvalu!

Ale ta cena , za jakou ty aktualizace prodává, to už moc na pochvalu není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím, otázka stran aktualizace map. Jen si to chci shrnout - V autě kouknu na verzi mapy (ECE 2015/2016), na update portálu zadám VIN a vyberu aktualizační podklady dle stejného ECE. Nahraju a rozbalím na novou 32GB SD kartu. Tu v autě dám do druhého slotu a v navigaci dám "aktualizovat". Aktualizace může trvat i dost dlouho. Po dokončení mohu SD kartu vyjmout. Takto si myslím, že to chápu správně (nebo se pletu?)

Ale nevím si rady, že auto píše ECE viz. výše, zatímco na update portálu mi vyběhne ECE 1 až cca ECE 7 a já nevím, co z toho stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...