Přejít na obsah

Amundsen+


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ještě dotaz - napište mi prosím postup pro začátečníka :rolleyes:

Jak na vlastní POI (radary, benzinky) do navigace Amundsen? Staženou z poi.cz, překonvertováno v Update portálu My Destination. Stáhnu na flash disk, navigace nevidí soubory k aktualizaci. Totéž na kartu, také nic. Dal jsem tam i ZIP i rozbalený adresář. Poradíte? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, odpověď je v tvém předchozím dotazu, kde píšeš že to hlásí vadné bloky v paměti.

Mapy ti nejdou nahrát do paměti, protože je vadná. Bohužel se s tím nic dělat nedá. Nejsi ani první ani poslední. Stále častěji se stává že při aktualizaci map navigace zkolabuje a někdy tak, že se úplně zhroutí systém. Někdy se dají mapy spustit alespoň z vložené karty bez instalace.

Jinak kdybY měl někdo nějaký dotaz, nebo zájem o mapy tak ať mi píše NA EMAIL v inzerátu.

Mám tady neustále přeplněnou schránku s poštou...

Mapy 2020 V12 West Amundsen+

 

Editováno: , autor: clouseau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Mám Swing na MR2019 bez Mirrolinku. Jenom hloupí dotaz: zkoušel někdo cenu pokud bych přijel do Škodovky a chtěl Swing vyměnit za Amundsen s GPS? Jenom aktivace Mirrorlinku stojí 5000+500práce, tak mě napadlo, zda bych přijel do Škody a buď zaplatil výměnu rádia (a swing prodal bokem) a nebo ideálně doplatil rozdíl mezi rádii. Předpokládám, že Amundsen má Mirrorlink aktivovaný automaticky čímž bych ušetřil 5000Kč.

 

Pro GPS používám mobil se Sygicem, ale kdyby ta cena byla přijatelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

To uz lacnejsie vyjde "jazdene" z polska. Amundsen sa da do 300e a Bolero (s podporou smartlinku) asi 120. Treba dat pozor nech to je nejaka jednotka s indexom A/B/C (bez indexu vedia len mirrorlink) a ak ist cestou bolera treba sa vyhnut jednotkam konciacim na 819 a 820, tieto nemaju smartlink ani mirrorlink.

Plus odblokovanie a aktivacia (nie, nie je smartlink aktivovany od vyroby, je to navyse a pri vymene jednotky oficialnou cestou ti vedia uvolnit len kody ktore mas teraz aktivne, teda prepokladam len 00050000 = Bluetooth a 00030000 = USB). Ale ako som uz pisal v inej teme, Bolero, Amundsen a Columbus sa da aktivovat aj inak ako v skodovke.

Akurat by si potreboval aj obrazovku a kable, to si mozes pozriet na wirerovej stranke :)

 

Co sa tyka obrazovky da sa do rapidu (mozno aj do fabie, prikladam rozmery mozete si to pomerat) napratat aj 8" sklenena obrazovka z VW (prikladám aj rozmer 9.2" ta sa ale do rapidu uz nezmesti), cena z allegra cca 60 eur, ma cez obraz 2 pasy ktore vidno pod urcitym uhlom, nechcel som hned pokazit drahsi bezchybny displej, no zistil som ze mi to nijako neprekaza a necham si tento :) Vyzera to o triedu lepsie, je to vacsie ale hlavne farby su neporovnatelne krajsie, Mam tam ikonky z MIB3 ak by to niekoho plietlo.

 

Ak by bol zaujem mozem pridat kratky postup, robil som priebezne foto z montaze :)

03.jpg

 

09E4E206-1886-4784-9F94-DEB78D79FA88.jpeg

45B6EBBE-6B18-426D-96F7-FC4BD60FFF0D.jpeg

Editováno: , autor: wlado93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...