Přejít na obsah

Amundsen+


Doporučené příspěvky

Osobne jsem docela rad, ze to nejde a zdarma to nikde neni. Podle me je to pomerne vyznamny faktor v tom, ze se Amundseny kradou o hodne mene nez Columby. Kdo musi krast ci podporovat zlodeje uz proto aby si vubec poridil navigaci, tak asi dost tezko zaplati 6000 za update.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem na Audiocom.cz origo na VW http://www.audiocom.cz/navigacni-software/skoda/navigacni-sd-karta-skoda-amundsen-vw-rns-315-zapadni-evropa-2012-v3-2342cz

Je o 1000 levnější než origo u Škody. Východ mám předinstalovaný a západ mi chyběl.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz jsem upravil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou ten odkaz

http://www.audiocom.cz/navigacni-software/skoda/navigacni-sd-karta-skoda-amundsen-vw-rns-315-zapadni-evropa-2012-v3-2342cz

Mimo ceny map jsem spokojený. Hudba ok, s  flešky taky, o CD sned nemluvit. Filmy ani foto atd. nejdou, ale kdo by to sledoval. S telefonem HTC funguje skvěle, takže myslím dobrá volba. Psal jsem do škody, že cena map je v dnešní době velká a odepsali že to budou řešit. Ale už to bude rok a neřeší. Východ jsem měl předinstalovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám taký malý dotaz nevíte někdo jestli má amundsen + ukazovat i teplotu klimatizace (climatronic)  v návodu na rádio to je ale já to v nastavení nemám je to sice prkotina ale kdyby to tam mělo být ať vím zda reklamovat že to tam nemám díky za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mne to teplotu climatronicu neukazuje.

 

dle mne by to na tom displayi stejne akorat zabiralo misto, pokud by se ta teplota nedala pres amundsen regulovat. to uz je lepsi kouknout o kusek niz primo na climatronic a rovnou to zmenit, pokud clovek potrebuje....

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Přátelé,prosím Vás také o názor,možná radu....K AMUNDSENU...Mám Rapida ale jen se SWINGEM...Teď chci koupit Amundsena...Navi mě nezajímá,jen audio,resp.SD karta na ukladání muziky...takže ho chci využít pouze na Radio a na MP3....myslíte,že půjde jen zapojit...? Budou se zobrazovat překážky při couvání...(cou.senzory)?

Nutno ještě říct,Amundsena kupuji už z druhé ruky...ve Škodovce se trochu zastavil čas,nabízejí ho za 22 000.- :kol-60:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky...jj vím že se to ve fab.montuje do vyšších výbav,jen jsem si nebyl jist,zda to půjde...už vím,že to musí být ale jen AMUNDSEN+ RNS 315 ten podporuje HF.No,uvidíme,ve škodovce mi nejsou také schopni říct na 100 procent...prý 50 na 50......jde o to,ze mi ho nabízejí za 7000 kč a tak nevím zda to koupit a pak kdyz to nepujde,zase slozite prodavat a tak.......

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

mám u Rapida jiný problém, mám v navigaci mapy západu a východ tam chybí, známej mi říkal, že má druhou polovinu evropy na SD kartě. Kartu dostal k autu. Já ale kartu nemám.

 

Je to tak nebo ne?

 

Chci letos na dovolonou a mapy východu mi tak dost chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shaney: standardne si vyberes budto vychod nebo zapad. pokud chces vemes zapad a chces i vychod, tak musis zaplatit. ten tvuj znamej to dostal zjevne jako bonus, jelikoz neni bezne se by se u porizeni vozu davalo oboji. cena za SD je ne moc lidova (6152 Kc) http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/navigacni-sd-karta-pro-vychodni-evropu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dostal som súkromnú správu od Monika38, dávam odpoveď aj sem:

 

Zdravím,prosím vás mám na vás prosbu:-) koupila jsem fungl nového Rapida a marně si lámu hlavu jak zprovoznit HF na Amundsenovi plus.Celý den googlím a našla jsem že jste měl ten samý problém.Mě se totiž taky po stisknutí Phone pouze stlumí zvuk ale setup mi to už nenabídne.Vyřešil jste to nějak? Projela jsem celé menu ale bluetooth mi to nenabídlo.Přitom v návodu píšou že HF je součástí Amundsena plus.Vyřešil a zprovoznil jste to nakonec nějak?Moc díky za odpověď.Monika

 

Ak ku autu nebola objednaná BT HF sada, tak telefonovanie cez Amundsen+ na 99% nepôjde. 1% je šanca, že Amundsen+ v sebe ten BT má a je len vypnutý a dal by sa cez VCDS zapnúť (dokódovať). Nakoľko je ale Rapid najnovší model ŠA, toto je dosť nepravdepodbné a skôr sa prikláňam k tomu, že aktuálne verzie Amundsen+ oproti starším kusom už v sebe BT modul vôbec nemajú podobne ako to je aj u mňa. Takže neostáva nič iné, len si dokúpiť BT HF jednotku pod sedadlo spolujazdca, natiahnúť káble, zapojiť mikrofón a potom po nakódovaní budú funkcie telefónu fungovať. Ja osobne som ale ešte BT HF nedokupoval, nakoľko fabrické riešenie je investícia okolo 200 €.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jo to jsem si myslel škoda :kol-26:  a nějaké jiné řešení už někoho napadlo? Teda kromě roční investice do SD za 6000,-kč?

 

Nedavno vysiel update map pre Amundsen+ (pravdepodobne 22. tyzden roka 2014), tak som zistoval ceny a namiesto pre Skodu som kupil mapy pre Volkswagen:

 

Popis: Navigations-SD-Karte "AZ Europa West" (V6)

PN: 3AA051866R  (Volkswagen partnumber)

Cena: 126E s DPH

Popis: Navigation SD card Europe West (CW 22/ 2014)

PN: 3T0051255H  (Skoda partnumber)

Cena: 258,30E s DPH

 

- Je chore, ked rovnaka mapa od Volkswagenu stoji polovicu z toho, co od Skody.

- Na obale 3AA051866R je uvedene, ze produkt je kompatibilny s RNS315, Amundsen+ a Seat meadia system 2.1 a 2.2.

- Mapy funguju v Amundsen+ bez problemov

- V mape ukazuje servisy Skoda.

- Nepaci sa mi, ze ani vo verzii East ani vo verzii West nie je kompletne pokrytie Slovenska. Pri oboch produktoch je uvedene iba ciastocne pokrytie. Je smutne, ze na trhu, kde dominuje Skoda sa vyrobca vykaslal na uplne pokrytie krajiny.

- Rychlostna cesta medzi Trnavou a Banskou Bystricou uz nie je farebne oznacena ako dialnica (modro-biela), ale iba ako obycajna cesta (tmavo-zlta) - to sa mi tiez nepaci.

 

Editováno: , autor: vozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím ťa, kde si kupoval tie mapy pre VW za 126 €? Ja som ich na nete za menej ako 199 € nevidel.
Čo sa týka R1, je správne, že sa nezobrazuje ako diaľnica, lebo to diaľnica nie je. Inak mne osobne by bolo úplne jedno akou farbou sa zobrazuje, ak idem po nej a mám zapnutú navigáciu, tak idem po modrej. Skôr by ma tešilo ak by sa rôzne poľné cesty kde sa nedá prejsť ani traktorom, nezobrazovali ako cesty tretej triedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...