Přejít na obsah

Amundsen+


Doporučené příspěvky

Hold ten kdo nemá bude tvrdit že zbytečné kupovat amundsen já ho mám v autě a seru na nějaké mobily a jejich mapy já sem spokojen jak s navigací tak s rádiem nemusím nikde koukat a jedu přes repro a poslouchám navigaci kde mám jet a to už sní jezdím rok a zatím mě vždy dovedla přesně kam sem potřeboval takže za mě určitě lepší jak swing a nemusím řešit mobil nebo navigaci kam jí umístit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojuje se to přes tu "diagnostickou zásuvku" na Amundsenu. Kameru jsem vzal nejlevnější, co jsem tehdy na internetu sehnal a byla jako RNS315 kompatibilní a zprovoznění jsem si nedělal sám. Záleží, odkud jsi. Tady se tím pár lidí zabývá a určitě by Ti podali relevantnější info přímo na základě čísla kusu, co tam máš. Já se v tom nevyznám, takže nechci ani tvrdit, že to umí úplně každý Amundsen. Můj to zrovna uměl.

Editováno: , autor: kasekvvv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj uvažuji o výměně Swinga za Amundsen+ z druhé ruky. Nevíte někdo zda k tomu potřebuji nějaký el. svazek nebo se jen přepíchnou kabely ze Swingu do Amudsena+ ? Samozřejmě , že vím že je ptřeba GPS anténa a eventuelně mikrofón.

Dá se nějak zjistit, dřív než ho koupím(mám výrobní číslo), zda ten amundsen+ není kradený? Nechci podporovat případné zloděje a taky nechci mít problémy v servisu. Dik za případné info

Editováno: , autor: Lusta17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já jsem měnil Swing za Amundsen+ ve svém Rapidu MR 2014 a nic se stávajícím svazkem jsem neprováděl. Jen zapojit mikrofon, GPS anténu, prohodit přístroje a nechat nakódovat. Pokud máš sériové číslo, tak se na to optej v servise. Já když pak prodával Swing a šel jsem k němu nechat zjistit PIN, tak se mě servisák ptal, jestli jsem si jistý původem (nevěděl, že je to originál z mého auta), že pokud je kradené a on zadá sériové číslo do počítače, tak tam mají další den kriminálku. Tak nevím, zda je to jen mýtus, nebo to tak vážně funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...