Přejít na obsah

Loketní opěrka Rapid


RomanR25

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

No mám opěrku už v základu. Je to prostě škodovácká klasika.  Úzká nízko položená opěrka, která zavazí při zapínání pasů a používání ruční brzdy. U aut jiných značek ji mají vyřešenou inteligentněji.

Nicméně jsem si na ni zvykl a používám ji pořád a jsem celkem rád, že ji mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím páni, potrebujem doštelovať ručnú brzdu v tuneli, mám tam lakťovú opierku originál z výroby. Ako sa dostanem k tej 10-ne matke na ručnej brzde? Demontovať celú opierku? Dík. Samozrejme na Rapidke:)

Serizovat ručku??To není Š120

Ručka se seřídí sama, nebo to už máš tolik nalítáno, že ti nebrzdí ručka?

V tom případě nové zadní destičky/pakny . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Není to úplně k tématu a přesto je. Přes brtiské fórum (http://www.briskoda.net/forums/topic/339306-the-stylists-have-got-it-wrong/) jsem objevil toto http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Box-leather-storage-drive-arm-Center-Console-with-USB-accessory-suitable-for-2013-2014/32257914456.html

Akorát, že to je pro čínský RAPID, který má asi trochu jiný interiér v oblasti středového tunelu. Ale jinak to vypadá o dost praktičtěji, líp než standardní loketka. Jen to má ještě trochu vzhkled jak dodo. 

post-6633-0-22249700-1420751965_thumb.jppost-6633-0-77764300-1420751964_thumb.jp

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Byl jsem se dnes projet Rapidem, protože přemýšlím, ze bych ho pořídil. Docela spokojenost, jen mě zarazila loketní opěrka. Nevím, jestli to byla standardní, ale počítám, že ano. V podstatě se se sklopnou opěrkou nedá zatáhnout ruční brzda - musím opěrku vyklopit nahoru, ale i tak do ní při zatahování brzdy narážím loktem. Je tohle normální? Nedá se celá opěrka posunout o kus dozadu?

Editováno: , autor: elipsoid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, je to takovej detail, kdyz uz bych chtel neco dodelavat tak bych si asi spis nechal vytlumit v nejakym car audio studiu vsechny dvere, protoze to drnceni co nastava na dlazbe me privadi k silenstvi mnohem vic, jde to odevsud a boli z toho hlava. Uz si v Praze podle kvality silnice snazim vybirat trasu, ale je to boj s vetrnyma mlynama a vlastni psychikou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...