Přejít na obsah

Zobrazeni rychlosti tempomatu na Maxidotu


lajtgi

Doporučené příspěvky

Cetl jsem na nemeckych forech o moznosti aktivace zobrazeni rychlosti nastavene tempomatem. Zkousel jsem VAG, ale neuspesne, slo to aktivovat snad jen do MY2010, na MY2012 bohuzel aktivace pres VAG nefunguje. Nevite nekdo co s tim? :) Celkem mi tato vlastnosti chybi...Passat, A4, A5+, vsichni rychlost ukazuji, tak proc ne SII:)

Diky za rady:)

ahoj, dnes jsem přišel konečně (s pomocí kamaráda) na to jak zobrazit tempomat na superbu II FL. 

 

17 - Instruments 

 

10 - adaptation

 

Cruise Control Display to "ON" (platí pro ty, kteřím se nezobrazuje v nabídce "GRA High Display"

 

 

Funguje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jo jo, to tam naštěstí je a musím říct užitečná informace, kór když se člověk rád sveze. Tak na to koukni, vím že když jsem to měl půjčení, tak to bylo super jak to psalo na co máš nastavenou rychlost, tohle je na prd, protože když třeba s pomalu je tempomatem,tak než se sládek budíky, tak to trvá, kdežto stamtou informací, hned víš na co to máš a už to v pohodě nechám spomalit a nemusím nic hlídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím chlapi. Skúšal som to tiežna svojom Superbe zapnúť no zrejme kvoli motorovej jednotke mi to nefunguje. Verzia ECU viď príloha. Neskúšal niekto z Vás nahrať soft z ECU faceliftového Superbu (na ktorých to zobrazenie funguje)  s rovnakým kodom motoru, alebo soft z Passatu?  

Screenshot_20171228-161642.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 4. 2. 2018 na 18:00, salate napsal:

Ahojte, nastavil na O2 FL 2010, v budikoch > Cruise Control Display to "ON" ale na Maxidote nic :( takze to asi nepodporuje motorova jednotka ??? dik za radu

Ahoj mám ten samý problém, měl bych otázku jestli se to dá nějak aktivovat v motorové jednotce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
On 8/22/2013 at 10:47 PM, lajtgi said:

Cetl jsem na nemeckych forech o moznosti aktivace zobrazeni rychlosti nastavene tempomatem. Zkousel jsem VAG, ale neuspesne, slo to aktivovat snad jen do MY2010, na MY2012 bohuzel aktivace pres VAG nefunguje. Nevite nekdo co s tim?:) Celkem mi tato vlastnosti chybi...Passat, A4, A5+, vsichni rychlost ukazuji, tak proc ne SII:)

Diky za rady:)

takže neúspěch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...