Přejít na obsah

KESSY - bezklíčkové odemykání, zamykání a startování vozu


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

Před hodinou, omicron napsal:

Obdobná zkušenost, mám u O3FL od září, tj, 8 měsíců (ale 1 měsíc jsem byl pryč), a zatím bez problémů.

Nicméně to asi bude dané i tím, jak často klíč komunikuje s KESSY jednotkami, což se výše již zmiňovalo. Jak daleko @Mutislav obvykle od auta máš klíč při jeho parkování ?

auto parkuje venku a klíč je hluboko v centru rodinného domu, takže určitě nekomunikuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem měnil - místo CR2025 jsem vložil CR2032 - jediné co, tak je skutečně vyšší, a nejde "zacvaknout" do klíče pod tu pojistku - prostě se tam nevejde - ale klíč jde normálně zavřít, jen baterka má tendence vyskakovat, takže bych to vůbec neřešil :-) CR2032 aspoň vydrží déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ferda25 myslis zadni keyless kliky? Jde to technicky? Pac me to vytaci do vyvrtky to nemit.. 

 

EDIT:

nemuze nekdo tomu kamionistovi vzit pravo klikat? Je na tom zavisly, az mi ho prijde lito. Znovu minus, standardne. Coz me prijde ok, dodnes mi jich dal asi 20, akorat mi po kazde jeho takoveto reakci prijde upozornujuci email, a myslim si, ze jsem ochudobnil nejakeho nigerijce o jeho spam, ze nekdo zdedil ropne imperium... a ten nigerijsky mail mi prijde vyrazne, ale vyrazne hodnotnejsi.

Prosim, pokud muzete toho pana vypnout aby mi nemohl psat soukrome zpravy plne urazek, budu vdecen.

@Pavouk jsem uz kontaktovat zkusil, bohuzel neumi pomoct.

diky!

Editováno: , autor: Strabag
Upravuju, protoze nejakej kamionista ma znovu snidane a ma prostor internetovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte, chcem sa opytat na aute Oiii bola robena oprava laku a momentalne auto pipa a hlasy chybu Keyless systemu, neviem ci nahodou nezabudli nieco podstatne zapojit vo dverach, bohuzial auto uz muselo do zahranicia a nebol cas sa pozriet do dveri, nejde pripadne vypnut to pipanie-upozornovanie? Odpajali aj bateriu, diagnostikou sa zmazala kopa chyb no tato znova naskocila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarte. Neviete či nejde nejak zintenzívniť to debilné varovanie keď kľúč ktorým bolo naštartované opustí auto ? Normálne tam len 1x bimbne a na 1sec sa objaví hláška že si bez kľúča. Keď si to nevšimneš, tak po 100km jazdy ti napr zdochne motor a ty už nenaštartuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že auto jde zamknout klíčem, který jej odemknul - tedy když náhradní necháš vevnitř, měl bys mít možnost hlavním klíčem zamknout zvenčí. Ale asi by to chtělo vyzkoušet - u náhradního klíče budu až zítra, tak pokud nikdo do té doby nestihne, vyzkouším :-) 

 

EDIT: kdyby to nefungovalo, tak holt jak píše Stafa - dát do kovu/alobalu, nebo bych vytáhl baterku. Za mě je to jistější - nevím, kde přesně jsou antény, tak aby náhodou slabší signál nepronikl i tak. 

Editováno: , autor: Velda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, presne tak ako to bolo popisované vyššie.. ak máš jeden kľúč v aute a zamkol si druhým kľúčom vonku, tak odomkneš iba opäť s tým vonkajším kľúčom, ktorým si zamkol. Presne toto som si otestoval hneď pri prevzatí auta na salóne, keď som behal po úradoch a náhradný kľúč zostal v zamknutom aute.

 

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak po návratu z dovolené mohu potvrdit ze, je to přesně jak píše Aleš_BX. Druhé náhradní klíče v kufru jsou v pohodě, auto jde zamknout a kufr otevřít nejde a auto funguje pouze na klíče které mám v kapse. Jinak náhradní klíče jsem vezl pouze na dovolenou a po příjezdu nechal na pokoji ( je to pro případ nouze na zahraniční dovolené ). A následně je převezl zase domů. V autě je běžně nevozím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes první servisni prohlídka, v ramci celkove prohlídky vozu mj. menena baterie v jednom ovladaci, a to po roce provozu... Ackoliv jsem nemel zadny problem, byla pry uz na hrane… V ovladaci předchozího vozu O2FL (bez KESSY) vydržela 4, 5 let, uz ani nevim…

 

Je evidentni, ze tady si KESSY vybira svou dan, a je potřeba pocitat s tim, ze to muze nekdy nekde napr. v zahranici neprijemne zaskocit , asi bude dobre vozit (nebo nosit) zalozni baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím ji v peněžence. No ono u benzínky asi zrovna nebude problém, potíž nastane někde v kempu nebo mimo civilizaci... nevím jak ty, ale já si nejsem ochotný rozdrbat to krytku a okolní lak při afektovaným pokusu o odemčení. Jo, v návodu to bude, jak to odloupnout, ale ten v hlavě nenosím. Jinak nízká životnost překvapuje, u "druhé" generace dálkového centrálu hes_7803-ulet-256-162694-1000-1000-0-0.J

zatím baterka na používaném ovladači drží už 11 let a na těch dalších předpokládám taky. Jo, vim, že je rozdíl mezi "skenem" klíčku v autě a pár zmáčknutím DO, ale i tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To odlupnutie krytky z kľučky je úplne primitívne, to som si nechal predviesť predajcom ako prvé pri preberaní auta. Pokiaľ to nebudeš robiť vyložene nasratý, nehrozí žiadne poškodenie laku, ide to celkom jednoducho. Vyskúšaj si to teraz a potom ti to pôjde ľahko...

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono u kessy staci sledovat didodu na klici, aby clovek mel predstavu, kolikrat se to s autem spojuje.

1) Odemknuti auta

2) Pri sednuti dovnitr se odblokuje rizeni

3) Pri nastartovani zase

+ pokud nekdo pred odemknutim celeho auta jeste leze jen do kufru

 

Takze 3x-4x jen pri tom kdyz chce clovek odjet.. to pak vazne nejde srovnavat s klicem co mela fabie nebo octavie v minulych generacich :)

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...