Přejít na obsah

KESSY - bezklíčkové odemykání, zamykání a startování vozu


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

Deaktivacia senzorov pohybu - nerobi sa to za jazdy. Po vypnuti alarmu (deaktivacii alarmu) sa bez spojky 2x ťukne do štart tlačítka a je to deaktivované pre nasledujúce zamknutie (aktiváciu alarmu). Po nasledujúcom odomknutí ale sa to resetne a v ďalšom cykle aktívneho alarmu sú aktívne aj čidlá.

 

To Hravec - no mne to podávali tak, že oni odporúčajú Meta alarmy, montujú le tie, od Škoda Auto to majú schválené, o origo alarme sa vôbec nezmienili.

A to isté ponúkajú aj v druhom, najväčšom, servise Škoda v Bratislave. A pritom v katalógu OIII príslušenstva je v ponuke origo alarm na doobjednanie.

 

A dnes sa mi stala ďalšia nepríjemnosť - umýval som auto, kľúče boli v aute, auto odomknuté, otvoril som kufor a alarm začal hučať. Začínam z toho byť na prášky..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec: Pokud za jízdy stiknu jednou S/S tlačítko naskočí hláška "Dalším stiskem tlačítka vypnete motor" takto jsem myslel ten dvojklik. Dlouhý stisk funguje ve výsledku stejně.

 

Thomkho: Tolik problémů - sepsal bych poruchy a nechal bych je to vymontovat a vrátit peníze. S Athosem od Jablotronu žádné náhodné poplachy nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná proto, že Athos nemá ve standardu hlídání vnitřního prostoru pomocí čidel.

 

Ale to je jedno. Pokud máš Athos s Kessy měl bych na Tebe jiný zvídavý dotaz:

 

Zkoušel jsi "nouzové otevření dveří" pomocí zámku ve dveřích řidiče? Jak se alarm zachová?

 

Odpojili Ti zámek ve dveřích od centrálu tak, aby při překonání vložky zámku (což umí každý sígr) byl vyhlášen poplach nebo se alarm odjistí a obsah auta změní v tichosti majitele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

třeba proto je vnitřní orig. čidlo nikoli ultrazvuk ale mikrovlna...

Nevím, zda to sem patří, zajímá mě, zda je u alarmu z výroby pohybové čidlo ultrazvukové nebo mikrovlnné čidlo a zda je umístěné ve stropě před schránkou na brýle.

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Na minimálně 6-8 denně zamykám/odemykám, baterka je za 76 Kč tak to není třeba řešit, jen mě překvapilo, že jsem to u předchozích aut nikdy nemusel řešit - z baráku šly do 4 let

Editováno: , autor: FraZi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...