Přejít na obsah

KESSY - bezklíčkové odemykání, zamykání a startování vozu


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

Já bych to připisoval té baterce. Když mi poprvé "došla" baterka v klíčku, tak jsem šel rychle koupit novou. A v elektru měli jen neznačkovou za "úžasných" 17,- Kč. Taky to tak vypadalo. Výměna za 2 měsíce. Příště koupím od Duracellu nebo Phillipsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Má trocha do mlýna. Mně když docházela baterie v dálkovém (KESSY), tak mi to začalo auto psát na obrazovce infotainmentu. Po několika dnech úspěšného ignorování přestalo fungovat odemykání sáhnutím na kliku. Současná baterie asi vydrží dlouho, protože jsem při koupi sáhnul kousek vedle a je cca 1,5x vyšší než původní, má vyšší kapacitu. Ale do klíčku jsem to nakonec narval. Jen mi nikdy nefugovalo automatické zamykání auta, v infotainmentu to zaškrtlé je, ale nikdy se samo nezamkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Je možný, že mi baterka v DO po 1 měsíci a 1 dnu odešla? Ráno jsem se nemohl dostat do auta přes Kessy. Přitom to na noc v garáži zamykám. Buď jsem koupil nějakou shitku baterku, nebo něco není v pořádku. A to jsem za ní dal 70,- v domnění, že vydrží dýl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No takže po týdnu je tu opět problém s Kessy. Auto přes to zamknu, ale neodemknu. Nějak tomu nerozumím, že s novou baterkou to týden fungovalo a ted přestalo. Už vidím jak mi v servisu vymění baterii, ono to samozřejmě bude fungovat a pošlou mě domu. A za týden tam pojedu znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná že blbne Kessy. Mě šlo odemknout, ale sem tam nešlo zamknout. Bylo vadné čidlo v klice. Výměna celé kliky a lakování v rámci záruky. Přitom diagnostika chybu nehlásila.

Od té doby to fachá v pohodě.

Slabou baterku to hlásí na maxidotu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slabou baterku to nehlásí, vždyt je tam taky týden. Jinak dneska návštěva servisu a samozřejmě to fungovalo. Snad 20x z obou stran vyzkoušeno a pokaždé se dveře odemkly. Přijedu domů a opět to blbne. Technik mi naštěstí věřil a poradil vyzkoušet druhej klíček. Vyzkoušel jsem a ten zatím funguje. Prý by to mohlo být klíčkem. Ptal se, jestli mi někde neupadl. Nejsem si toho vědomej. No zatím tedy funguje druhej, tak uvidíme jak dlouho. Zatím to nevypadá na nějakou výměnu ŘJ nebo podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no leda by to měly novější modelové roky jinak, ale je to divné

 

tvrdíš tedy, že když např. 5x po sobě zamkneš a odemkneš auto, tak zrcátka jezdi sem a tam? Ono totiž to neodklopení při odemčení a otevření dveří auta má (mělo) význam např. v zimě, kdy jsou zrcátka namrzlá, jsou i jine situace, kdy neni vhodné odklopení dřív než je to potřeba

Som k tomu nieco nasiel,ale akokolvek som to skusal a ovladacom krutil,stale pri zamknuti sklopi,pri odomknuti hned odklopi.Jedine,kedy po odomknuti neodklopi je pripad,kedy po vypnuti zapalovania sklopim zrkadla presunitim joystiku  do polohy sklopenia a auto uzamknem,tak vtedy pri odomknuti sa neodklopia,ale az po presunuti  joystiku do inej polohy.To pise aj ten navod ale.

 

 

Sklopeni zrcatek pres Joystick

Zrcatko je mozne sklopit az do rychlosti 50km/hod/drive do 15km/hod/

Zrcatko je mozne odklopit nezavisle na rychlosti

 

 

Komfortni sklapeni zrcatek:

Rizeno pomoci centralni elektroniky BCM

Aktivace komfortniho sklapeni zrcatek do parkovaci polohy pres DO

Ke komfortnimu odklopeni do jizdni polohy dojde po odemceni vozu,otevreni dveri a zapnuti zapalovani

Jsou li zrcatka sklopena pres joystick,lze je odklopit pouze pres joystik

Jsou li zrcatka sklopena pres funkci Komfortni sklapeni,lze zamezit jejich odklopeni nastaveni joystiku do polohy pro sklapeni pred zapnutim zapalovani

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...