Host PetrHravec

KESSY - bezklíčkové odemykání, zamykání a startování vozu

346 příspěvků k tomuto tématu

Také jsem se tím zabýval když jsem měl OIII, senzor u řidiče fungoval vždy, klidně i po 14-ti denním stání...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, tyhle limity co uvádí výrobce jsem nikdy nebyl schopen ověřit, vše vždy fungovalo i jak píšeš po 14 dnech(jednou snad i 3 týdny a vše fungovalo). Přestává to fungovat jen, když je slabší baterie v klíči.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

I mně řidičův sensor chodí I přes těch 90 hodin, spolujezdcův se ale vypíná.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 15/4/2014 na 0:06, Hravec napsal:

zde je návod na automatické zamykání auta s KESSY - odzkoušeno, po 1/2 kroku od auta se toto samo zamkne, led ve dveřích bliká již po otevření dveří a díky Bohu SAFE NENÍ AKTIVNÍ -  takže osoba blízká může zůstat v autě, rovněž nedojde k zamčení auta se zapnutým zapalováním nebo klíčkem v autě..

nazdar,mohl bys mi prosim te poslat navod na automaticke zamknuti auta s kessy, ten odkaz co jsi tam dal je nefunkcni. Mam to aktivovane pres obdeleven ale nazaviraji se mi u toho zrcatka tak bych chtel zkusit ten tvuj odkaz. Dekuji

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To by ma tiež zaujimalo lebo v návode ani nastaveniach som nič nenašiel. Predpokladam že to treba doprogramovat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, prosím zkušenější o radu. Mám Kessy s alarmem a vozidlo mi píše, že je slabá baterie - už i kessy (otevírání a zavírání) nefunguje a musím otevírat přes DO.

Nejsem úplná technická lama a podle netu jsem si našel návod, jak vyměnit baterii v klíčku, tak bych si to klidně vyměnil sám - navíc v ŠA to asi neudělají na počkání....

K věci, mohu to prostě vyměnit, respektive není třeba ještě něco udělat? Jen vyměním baterii (samozřejmě za správnou) a vše Kessy/alarm bude fungovat, jako by se nic nestalo?

Díky

Tomáš

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Záleží které ŠA. Mě první měnili na počkání, jen jsem si ji koupil u nich v shopu, jel jsem zrovna okolo. Teď si je kupuji i měním sám, nic nemusím přizpůsobovat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo máš pravdu, že ne-všude jsou neochotní... Mám servis ŠA, kde jsem spokojený, ale mám to dál a kvůli této banalitě tam nechci jezdit.

Díky za info, že již není třeba nic (elektronicky apod.) dělat, prostě jen vyměním baterii a hotovo :-).

Díky

Tomáš

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, tttt napsal:

...

Nejsem úplná technická lama a podle netu jsem si našel návod, jak vyměnit baterii 

...

Tomáši, jednak je tu na to téma .... klíček jako klíček, ale hlavně nechápu ono tvé: "podle netu jsem si našel návod, jak vyměnit baterii".... co tě vedlo k tomu, nevzit do ruky napřed návod nebo si ho otevřít v pdf (kde se dá krásně vyhledávat)?

-1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, o tom tématu jsem věděl a koukal na něj, ale nechtěl jsem tam psát, neboť to téma se netýká KESSY, ale pouze k DO (bez Kessy) - někdo tam psal ke KESSY a dostal za to zp.cáno, že to tam nepatří, že je téma ke KESSY jinde... tak proto.

No a k tomu návodu, stalo se mi to s klíčem čerstvě a návod nemám v aktuálním místě bydliště, ale jinde a chci to vyřešit ještě v pracovním týdnu. Ale OK, máš vlastně pravdu, že na netu ŠA je vlastně návod ke stažení, to jsem si neuvědomil...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ano, pokud by se jednalo principielně o (ne)funkčnost KESSY, ale to zde ne.... jak jsem psal, ovladače jsou úplně stejné (v KESSY je jen navíc chip pro bezkontaktní přístup), baterka je stejná, výměna je stejná ....

.... a ano, nejlepší je mit pdf s návodem stažené v PC nebo nejlépe v telefonu...

Upraveno uživatelem Aleš_BX
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

navážu zde na debatu ohledně KESSY která se až rozvášnělě rozpoutala nedávno ve vlákně Škoda Octavia iii facelift ,až to musel Pawouk smazat, přitom tam byly smysluplné argumenty ke KESSY a to nejen moje...

psalo se tam dost podrážděně o tom, že KESSY je k níčemu, že když třeba manželka odjede s klíčkm v kabelce, že to lze přehlídnout tu hlášku MAXIDOTu...

tedy k tomu, jak je to u FL....

auto oznámí na maxidotu, že klíček je mimo vozidlo, na rozdíl od před FL se ozvě hodně hlasitý gong, v dolní liště pod displejem se rozsvítí oranžový trojúhelník a v pravém dolním rohu, kde je normálně denní počítadlo km (trip), se objeví oranžový symbol kessy...

a subjektivně bych řekl, že se oznámení odnesení klíčku z auta ozve dřív než u O III před FL

tedy toto u FL ingnorovat může opravdu jen ingnorant, který může klidně i někoho ignorovat natolik, že ho klidně přejede...

Upraveno uživatelem Aleš_BX
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

u pred FL to krome oranzovyho napisu na Maxidotu zacne hodne hlasite piskat - slysim to i kdyz stojim za autem a vyndavam tridenej odpad z kufru.

nechapu, jak si toho nekdo, kdo sedi v aute, muze nevsimnout.

3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

souhlasim s Drahoshem ... a pokud to ve FL verzi kontroluje casteji, tak se baterie budou menit taky casteji ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

co to je za dedukci? o žádném častěji se nepsali a baterka v DO jistě vydrží minimálně stejně dlouho jako u předFL...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jenom nechápu, proč by žena měla mít můj klíč v kabelce! :-D

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Treba tak, ze si k ni dam veci, který nechci tahat po kapsach :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uživatelsky v infotaimentu ne, tedy u O3 ani u Kodiaqa.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

leda vyndat z klíčku baterku, odloupnout krtku na klice a otvírat klíčkem a startovat stlačením tlačítka klíčkem (nouzové startování).... nebudete tomu možná věřit, ale znám jendoho paranoika, co to takto v nákupních centrech řeší... jen je třeba s sebou nosit pětikorunu na rozloupnutí klíčku...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha já právě myslel, že to bezklíčkové odemykání jde vypnout, protože jsem někde četl článek, že to je k dispozici, ale asi to bylo něco jiného..

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se