Přejít na obsah

Tripling original


tomasmu

Doporučené příspěvky

Kupil som si original sadu 000998229A (predavanu pre passat). Riadil som sa podla tohto navodu lebo som zistil ze v povodnom konektore od vystraznych svetiel to mam inak zapojene ako v tomto navode.

Popis postupu:

Platí pro Passat B5.5 - r.v. 2002 (model 2003), ale předpokládám, že pro všechny B5.5 (takže i Superb a zřejmě i B5)

1) vynda se autoradio, policka/cd preravac a idealne i climatronic, aby tam bylo co nejvic mista
2) odpoji se konektor tlacitka vystraznych blinkru, idealne i prepinac vyhrevu sedadel, aby tam bylo misto.

 

Pozor! Každý kabel má jinou barvu. Jsou tam dva černo/bílé, ale na jednom jsou zelené tečky. Pak jsou tam dva zeleno/černé, tam je to asi jedno.


3) z konektoru vystraznych se vypichaji (jde to dost blbe, osvedcily se mi spendliky a vypichovani ze shora) vsechny kabely krome cerveneho a modreho a zapoji se nasledovne do konektoru, ktery se odpoji od zakoupeneho kabelu:

 

Pozor!!! veskere zacvakani provadejte az pote, co si protahnete kabely!


cernobily se zelenymi teckami na pozici 1
cerna/zelena - 2
cernobila - 3
hneda - 6
cerna/zelena - 7

4) volne kabely, ktere vedou ze zakoupeneho kabelu se nacvakaji do konektoru vystraznych svetel nasledovne:
pozice 1 - modra (tu jsme nevyndavali)
pozice 2 - zelena/bila
pozice 3 - hneda
pozice 4 - zelena
pozice 5 - černobila
pozice 6 - bila
pozice 7 - cervena (tu jsme take nevyndavali)


 

 

 

 

 

18620_IMG_1998_2.jpg

 

 

 

 

 

Zapojil som to podla navodu a nefunguje to, ani smerovky dokonca sa mi prehrieval modry kabel. Ma s tym niekto skusennost so zapojenim na superba I ktory by vedel poradit ako to ma byt?

 

Povodne v konektore vystraznych svetiel som mal zapojene pony takto:

Pozicia 1 - Cierno biely so zelenymi bodkami

Pozicia 2 - Cierno zeleny

Pozicia 3 - Cierno biely

Pozicia 4 - Modry

Pozicia 5 - Volny

Pozicia 6 - Hnedy

Pozicia 7 - Cierno zeleny

Pozicia 8 - Cerveno zlty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tvoj odkaz som potom nasiel a chcel som temu vymazat ale nepodarilo sa mi to spojazdnit. Najprv som to prepojil podla navodu co som uviedol vyssie co bolo na passat a ked som zapol sveta modry kablik mi zacal dymet. Myslel som si ze mi vyhorel ale funguje prud v nom je. Nasiel som tvoj odkaz a ked som to zapoji neslo to takisto iba lava smerovka ked som ju zapol tak iba svieetila nic viac. Nakoniec som sa na to vykaslal nadnes a zapojil som to naspet bez triplingu ako som to mal a skoncilo tak ze mi nejdu vystrazne svetla. Nesvieti mi ani trojuholnik az ked ho stlacim vtedy svieti a idu aj smerovky. Ked vypnem vystrazne zhasne a nejdu ani smerovky. Takto to u mna dopadlo tak neviem ci teraz som odpalil nieco v spinaci vystraznych alebo relatko na tripling. Este kuknem poistky ale asi to necham na elektrikara lebo prestanem svietit uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Máte někdo, prosím, zkušenost s tímto?

 

http://alarmtuning.cz/modul-komfortniho-blikani-smerovych-svetel-tripling.htm?utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=CPC

 

 

 

Je to podstatně levnější než toto.

 

http://www.cc-autodily.cz/tripling-vw

 

 

Potřebuji na Supa 1.

Editováno: , autor: koncern72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No vzal bych to levnější.

Ale možná sem nikdo nepíše, protože tripling je naprostá hovadina k ničemu, za ty prachy se dá do auta koupit užitečnější věc

Prostě vyhozený prachy za píč...inu, ale na dotaz jsem Ti odpověděl

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jak ctu ten popis u te levnejsi varianty, tak to funguje presne tak - staci namacknout packu a zacne to blikat celkem 3x. Pokud se zaaretuje, tak to funguje normalne. Cili funkcionalita je stejna, jako u aut, co to uz maji z vyroby.

 

S2 to ma a hodi se to. Pokud nestojim na krizovatce a nechci tak permanentne ukazovat smer, pouzivam jenom ten trojblik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho taky, hned po koupi auta jsem ho tam nechal dodělat. Stál mě myslím 600,- a montovali mě to přímo ve Skodě když sem to tam dával na prohlídku. Je to supr věc pužívám ho dost často přesně v situacích jak píše Michal.

Jo jo Víťo,ty ho tam taky máš to vím, jak jsem jel s tvojím autem na sraze tak jsem to zkoušel a čučel jsem že ho máš taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...
V 22. 1. 2015 na 20:48, koncern72 napsal:

Máte někdo, prosím, zkušenost s tímto?

 

http://alarmtuning.cz/modul-komfortniho-blikani-smerovych-svetel-tripling.htm?utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=CPC

 

 

 

Je to podstatně levnější než toto.

 

http://www.cc-autodily.cz/tripling-vw

 

 

Potřebuji na Supa 1.

Ano, zkušenost mám a funguje to bez problémů.Dnes jsem to namontoval. Je třeba to zapojit paralelně na konektor spínače výstražných světel. Vytáhnul jsem spínač, sundal konektor a připájel k drátům viz obrázky v tomto linku. Je tam i schéma konektoru výstražných světel, ať víte, k čemu který vodič slouží.https://sergejmakarov.rajce.idnes.cz/tripling_keetec_v_superb_1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...