Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

Mě začaly popraskávat ty plasty kolem řadičky, jak se posouvá ta přihrádka na mobil. Ne na nerovnostech, ale jak se opírám pravou nohou právě o tu konzoli, tak to popraskává. Ale dělá to jen chvíli v určité teplotě...Ještě nevím, jak to pořeším. Nohou se o to opírám prakticky celou dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mi drcení střechy servis spravil, bylo samozřejmě nutno sundat kryty z A sloupku, u spolujezdce 2 x... No a ten drnčí.. Když se pritlači tak přestane... Chci se zeptat jestli se jen tahem vycvakne jak je v dílenské příručce nebo je v tom ještě nějakej fígl... Nějak ho podlepim... A jsou úchyty vyměnitelné když zlomim.. Nebo nový sloupek? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasim uspesne opravenie pazvukov B stlpiku na strane vodica - teda asi tak 15cm od ucha co mi neskonale liezlo na nervy. pri poslednej garancke (30.000km) som to nahlasil ako jedinu zavadu, mechanik vyzeral, ze aj napriek jazykovej bariere (byvam/pracujem v belgicku a francuzstina zatial iba dostatocna) ihned vie o com hovorim.

 

zatial je uz mesiac uplny klud (klop-klop). ziadne ine pazvuky, okrem bordelu v kufri nemam.

 

inak som zatial riesil len nefunkcnu pamat vodicovho sedadla - to opravili az na 2hy krat, tiez zatial v cajku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utíral jsem to plexi těch budíků, postříkal rozprašovačem a jemnou útěrkou...no a samozřejmě poškrábal. prostě bez poškrábání to neutřete :(  Jedině vyfoukat, nebo nechat prach. To fakt nedomysleli. Ty škrábance tam jsou prostě, jakmile se prach šoupne po plexi při stěru.

 

Asi ideální by bylo to vzít jemným štětcem na optiku ....suchým....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se zapojím do tohoto tématu. U nového auta jsem byl z interiéru nadšen, nic nevrzalo. Po 45tis km už nadšení trochu odpadává a množství zvuků a pazvuků se naopak zvyšuje :kol-26:

 

Spousta lidí zde zmiňuje pazvuky z palubovky od spolujezdce. U mne to bylo způsobeno špatně nasazeným bočním krytem palubní desky - viz foto. Jeden úchyt nedržel a ten kryt nelícoval s palubní deskou, třel se o dveře a vydával pazvuky.

 

Co mne ale poslední dobou štve nejvíce jsou zvuky, které vydávají dveře o karoserii. Když přejíždím např. snížený obrubník na vjezdu do garáže, auto se kroutí a úplně slyším, jak se těsnění dveří tře o karoserii. Máte někdo podobné zkušenosti? Těsnění dveří i dosedací plochy na karoserii pravidelně čistím, ale asi by to chtělo něcím namazat. U Octavie II bylo těsnění gumové, Octavie III tam má mechovky. Silikonový olej asi nebude to pravé, co s tím?

post-91438-0-80203200-1437635083_thumb.j

post-91438-0-59421200-1437635092_thumb.j

post-91438-0-25162000-1437635101_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mne ale poslední dobou štve nejvíce jsou zvuky, které vydávají dveře o karoserii. Když přejíždím např. snížený obrubník na vjezdu do garáže, auto se kroutí a úplně slyším, jak se těsnění dveří tře o karoserii. Máte někdo podobné zkušenosti? Těsnění dveří i dosedací plochy na karoserii pravidelně čistím, ale asi by to chtělo něcím namazat. U Octavie II bylo těsnění gumové, Octavie III tam má mechovky. Silikonový olej asi nebude to pravé, co s tím?

Že by stejný problém jako u Rapida? V tématu o vrzání je tam toho napsáno dost a dost. Řešení buď zázračná vodička z ŠA za 800Kč nebo silikonová vazelína PANOIL (zatím nejlepší řešení) za 50Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Boční dekl mi vypadnul, dneska jsem na to koukal a boční dekl palubky u spolujezdce je venku, jeden držák nejde zacvaknout, zítra jedu do servisu, at se na to podívají....

 

 

Zato mám problém problém s praskajícím zvukem ze středové konzole, někde v úrovni řadící páky, jak se opřu za jízdy pravou nohou, tak v určitých teplotách interiéru to vydává nepříjemné rozvrzané zvuky, po oteplení interiéru je klid.

 

Také kromě dalších pazvuků je jeden zezadu, na nerovnostech to vydá takové plastové cvaknutí...nevím jestli plato, nebo zámek zadního sedáku :(

 

Myslím si, že OIII je opravdu rozvrzané auto, to nepamatuji z OII. Dnes jsem mluvil s Ozim po horké lince a potvrdil mi, že mu v novém autě OIII už vrže a praská tisíc věcí, neví co poslouchat víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by stejný problém jako u Rapida? V tématu o vrzání je tam toho napsáno dost a dost. Řešení buď zázračná vodička z ŠA za 800Kč nebo silikonová vazelína PANOIL (zatím nejlepší řešení) za 50Kč.

Roky pouzivam uvedeny loj od Sonaxu a niet nic lepsie.

http://www.indors.sk/index.php?route=product/product&path=63_59&product_id=1128

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...