Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

Teď v létě mám prakticky uplně klid. Tedy kromě kastlíku spolujezdce, ale to nedovede vyřešit ani servis. Drnčení.

V zimě začne orchestr, jako vždy. B sloupek samozřejmě, pak něco zazadu, to jsem taky ještě neidentifikoval, sklápěl jsem sedačky apd...

B sloupek fakt popraskává, dělá to ten plast posuvnej, když na to dám ruku, je klid. To těsnění v horním rohu předního okna u B sloupku je věc další, ale to už mám na obou stranách podlepené a je klid.

Co se mi samo vyřešilo je praskání středového plastu kolem manžety řadičky....samo to utichlo časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2017 na 13:48, Aleš_BX napsal:

 

a není to oním vybájeným víceprvkem?, psalo se o tom i u RS... a dehet na to nemá pražádný vliv, tomu věř...

 

zkoušel jsi vyndat všechno z kufru, včetně rezervy, plata a pak sklopit sedadla a jet s někým kdo bude řídit a poslouchat odkud to jde?

Viceprvek s tím neměl nic společného. Klepani šlo od tlumičů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doporucuji vymenit. U Rapida Plug and Play. Jen ten pohyblivy dil se nedava na karoserii ( jak je tomu u puvodniho reseni) ale na viko. U Octy fl si vybavuji co jsem videl, je to stejne.

No, trvalo jim to 4 roky to konecne poradne vymyslet. Hlavne ze mame skrabky na led.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás pánové, jsem majitelem Olll Liftback rv. 1/2016. Je to 1.4TSI 110kw. Po jizdních vlastnostech super, nyní mě čeká první servis, mam najeto 25tis. Budu řešit na záruku převodovku, špatně řadí zpátečku, a také určité drnčení v interieru. Pročetl jsem tu celé vlákno, a musím konstatovat, že co auto, to originál. 

 

Mě trápí při rozjezdu a pravém rejdu, povrzávání LP dveří a naopak. A potom pravý zadní tapec, ten loupe a vrže i za jízdy. Jdu tam s tím v pátek. Tak kdyby někdo měl tip co to je, tak sem s tím prosím. 

 

Děkuji Patrik

Editováno: , autor: PatrikU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, PatrikU napsal:

Budu řešit na záruku převodovku, špatně řadí zpátečku....

 

Děkuji Patrik

 

Taky mi tam občas jde hůře, musim vrátit páku na neutrál, vymáčknout spojku znovu a pak podruhé to už jde. Ale časem se to hodně zlepšilo, neřešil jsem to, není to nic strašného. Celkově oproti O2 bylo řazení tužší...ale najetými km se to srovnalo, oběhalo a teď to jde jak po másle. Já mám i občas trochu problém s pětkou, že tam jako by nechce lehce docvaknout (ale to je tak jednou za 2tis km). Už to poznám a víc to dorazím.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pocujem mierne drncanie zo zadnych dveri, zda sa mi ze nie je na doraz docvaknuty kus medzi opierkou ruky a vrchnym dielom,  nechce sa mi dvere rozoberat keby som vedel ci sa to da vobec rozpojit, takze ak by niekto mal fotku ako su spojene casti tapaciru dveri prosim aby sa so mnou o nu podelil pripadne ak nie, poprosim niekoho kto to uz mal rozobrate ci si nepamata ako to vyzera. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS je furt ten samej kus kastle, jako ostatni O3, ma to jen jinej predni a zadni naraznik.

Pokud nechces zadny pazvuky, tak se leda modlit, nebo se jit podivat na mercedes/bmw a i tam uz to neni co to bejvalo.

Ja zacal pocitovat prvni pazvuky az po 3/4 roce, do te doby bylo ticho. Dost zalezi na jakych cestach clovek jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, RS se to tyka taky, a mozna i vic protoze ma tuzsi podvozek takze do kastle jde vic razu. Jde to skoro vsechno poladit az na nejaky zvuky, ktery se ozyvaji jen na nejhorsich cestach a nemas sanci poznat odkud to jde. Ty nejcastejsi priciny najdes tady v tom vlakne 100% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...