Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Aby to nebylo to co mám já. Při průjezdu levotočivou zatáčkou, nejlépe tak o 180 stupňů třeba v garážích atd, kdy se auto asi zřejmě nějak pokroutí, vrzne pravý tapec. Pravotočivá zatáčka je trošku lepší

 

Pokud je větší nerovnost je to 100x horší... na jaře jdu vyřešit ten levý tapec a 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

S těmi dorazy - tam jsou opravdu pružiny ? Protože já nemám rapida ani rok (04/2017), tak jsem počítal, že tam už budou ty mouchy vychytané. Miklisek má Liftback verzi, je možné že tam je to trochu jiné, já mám Spacebacka.  Je to docela otravné, je to takový kovový ťuk, že to slyším i přes rádio. Jak jsem psal ale v Rapid sekci, Rapid je nižší třída než O a docela jsem udiven, kolik z Vás má tyto problémy a to ještě nepočítám ty, co to neřeší, nechodí na fórum a nebo to neslyší (a takových bude většina). 

Editováno: , autor: Durannn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkal, v Etce jsem hledal dost dlouho a u každého modeloveho roku a nikde nic.. :X Ale asi to udělám stejně.. zahraju si na migranta v kufru a budu poslouchat odkud to jde :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj chlapci, chtěl bych se zeptat, jestli dokáže někdo poradit u benzinove O3RS.

 

Zvuk vychází jako by od předních dveří u spolujezdce. Přirovnal bych to vzdáleně ke zvuku, když si dáte do ráfku u kola kus plastu od kelímku, ale je to více tlumené (vibrační zvuk). 

 

Začalo to dělat před cca měsícem, když jsem jel na druhý rychlostní stupeň kolem 30-40km/h, teď to dělá i při vyšší rychlosti nezávisle na kvaltech.

Mám vypozorováno, že na to má vliv přidání plynu. 

Dělá to i na místě, když přidám plyn, když pak jedu vyšší rychlostí od cca 90-100, tak už to slyšet není.

 

Když si na sedadlo sedne spolujezdec, dělá to pořád, zkoušeno přitlačit na různá místa rukou a žádný efekt.

Zajímavé ale je, že když jsem odjížděl do zahraničí a měl kompletně naložené auto, na sedačce spolujezdce složený kočárek a spousta blbin před sedačkou, tak to neudělalo ani jednou.

 

Původně jsem měl podezření na výfuk, kvůli tomu přidání plynu, ale zvenku u výfuku není nic slyšet a u naloženého auta to nedělalo.

 

Jsem momentálně s rodinou mimo ČR, tak nemám šanci to řešit, jen jestli se s tím někdo nesetkal :D

 

Mám osobně podezření na něco uvolněného ve dveřích, jak se zvýší otáčky, rozvibruje se motor a vibrace přechází do toho místa, kde je něco špatně, ale proč to nedělalo u naloženého auta...

Editováno: , autor: Dedek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...