Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

To že si tady popláčeme na fóru ještě neznamená, že to všichni meldují v servisu...
 

Sou schopní - jakákoliv změna v průběhu výrobního cyklu je nákladná a složitě odůvodnitelná.
 

omicron: ono to vytlumení nemusí úplně pomoci. V tématu S3 jeden kluk nechal celkem poctivě vytlumit co se dalo, a sám pak připustil, že nijak extra markantní rozdíl nezaznamenal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Martin Bednář napsal:

To že si tady popláčeme na fóru ještě neznamená, že to všichni meldují v servisu...

No všichni třeba ne, ale minimálně o tom vědí někteří prodejci při zpětné vazbě od zákazníků.

A nejsou to jen OIII jenž mají tyhle "prkotiny".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem zřejmě definitivně odhalil věčné cvakání, loupání atd. Když jsem mezi tapec v místě spoje horního dílu se spodním a mezi dveře dal kousek tvrdšího papíru, přestalo to na dva dny. Jenže zaznamenal jsem permamentní cvakání když lomcuju s dveřma. Chytnu je za vršek a cloumám s nimi směrem otevřít/zavřít v rozmezí 20cm a je slyšet někde u kliky, zámku, atd cvakání. Jako něco uvolněného. Dělá to cca od 25tis km byl jsem i na garančce kde podlepovali horní díl tapecu kvůli vrzání, podle mého předloženého PDF zde z fora. Ani tam to cvakání  nevyřešili a dělá to stejně (technik prý nic neslyšel - tak to ho opravdu lituji). Nyní jsem sundal krytku zámku z venku u kliky, vrazil tam klíč, zamknul odemknul a po cvakání byl konec. Jak při lomcování dveřmi, tak při běžné jízdě. Toto opět vydrželo dva dny. A dnes se to objevilo opět. Tak a teď babo raď?‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém nedávno na O 3, při lomcovani dveřmi u řidiče to cvakalo, resp něco jako by bylo ve dveřích uvolněné. V servisu zjistili, že je to přímo v zámku. Přitom zámek chodil naprosto bez problému. Takže mi v záruce museli celý zámek měnit a je po problému. Ale nedozvěděl jsem se, co v něm bylo špatně.

 

Zprvu jsem myslel, že mi do dveří spadla nějaká úchytka či co.. Nebo že tam cvaká kabel o plech...

 

Dokonce mi seřídili opravdu dobře dveře, alespoň k něčemu dalšímu to bylo dobré. Jdou zavírat úplně lehounce. Lépe jak z fabriky [emoji6]

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

PatrikU:   Asi tě zklamu :D

 

Představ si, že mi v tom zámku u řidiče (dveře) začalo zase cvakat. Nějakou dobu to po výměně zámku vydrželo OK a teď to dělá zas. U dveří, co se nejvíce používají. Zase lomcuji dveřmi a cvaká to jak uvolněný drát. Tak už na to kašlu. Za jízdy to neslyším. V podstatě kdybych nelomcoval zkusmo dveřmi, ani bych to nevěděl.... ;) Ostatní dveře OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint: No já sundal krytku, vrazil do vložky klíč, zamknul/odemknul a ticho. Už v těch dveřích necvakalo. Ani při lomcování... Teď se to v jednom z deseti případů lehce ozve, ale už né takové hlasité cvakání nebo cinkání. Jen tlumený zvuk. A při lomcování není slyšet nic stále.... Předtím 9/10 případů strašný zvuk přímo do ucha...

 

Sonduju a uvidím. Než skončí záruka chci to poladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...