Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Je to jeden zvuk. Minule jela manželka, a říkala že mi nevěřila, protože od spolujezdce to neslyší, ale když řídila že to prý bylo strašný. Dneska na kostkách jsem to poslouchal a je to jak kdyby něco lítalo v B sloupku, nebo na konci dveří u B sloupku. Už to řeší Škodovka... je to v záruce tak ať se snaží. Strašný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já mám teď v autě v zimě orchestr zvuků, hlavně kastlik u spolujezdce hraje jak pominutej. Takže to řeším zesílením rádia [emoji38]

Já zjistil, že když je těch zvuků víc z různých stran, že už mi to tak nevadí. Už jsem to prakticky vzdal to odhalovat. A na to servis právě čeká [emoji38]

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

O3 MR2017, 2.0 TDI Scout, vrže mi plast na středovém tunelu ze strany spolujezdce (tam co spolujezdec opírá levou nohu), jdou tam dva plasty přes sebe, tak sem dal mezi ně izolaci a je to lepší, zhruba na úrovni řadicí páky je z boku jeden velký plastovej díl (takže není co podložit) a stačí když na něj trochu přitlačím a vrže - samotný ten plast. Co je to za materiál, okolní teplotou mění vlastnosti??? Co s tím?? V létě to nedělalo. Zkusím to zítra natočit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čemu se divíš, většina materiálů mění v závislosti na teplotě alespoň minimálně svoje vlastnosti a plasty v autě na tom nejsou jinak. Chybou je právě ten dotyk více kusů. 

Já toto neřeším, to bych se z toho zbláznil. V mé Octavii konkrétně občas zavrzá oblast uchycení zámků předních bezp. pásů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/29/2018 at 2:52 PM, Joseamigo said:

@PatrikU: kdysi jsem mel z pujcovny fungl niveho rapida a podobne pazvuky vydaval mechanismus vyskoveho nastavovani pasu u ridice...

Ahoj, mám to samé, manželka mi taky nevěří, ale jak je to hned za uchem, tak je to otravné.

Když přitlačím mechanizmus výškového nastavení pásu, tak to přestane, ale nepřišel jsem zatím na to, jak to vypodložit / podlepit nečím, aby to přestalo.

@PatrikU: Jak jsi na tom, podařílo se ti pořešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že jsem své cvakání, loupání, cinkání, praskání a já nevim co všechno se vedle mého levého ucha vlastně děje, posunul na úroveň: kdo najde první, vyhrává zlatého bludišťáka, jsem v hledání zatím nejdále. Ve středu jsem olepil páskou oko kterého se dotýká zámek ve dveřích, a je pokoj...  budeme testovat.

 

vzhledem k tomu, že jsem i s Clintem na toto téma již diskutoval, mi cvakal zámek při lomcování dveřmi, věřím že závada je v zámku, nebo jeho okolí.. ŠA a autorizovaný servis se k tomu staví kladně, ale ani oni ani já nemáme chuť nějde jezdit 3h po praze a poslouchat zvuky. Takže tak. Rada pro všechno? Nevzdávat se. Ale třeba nemám ještě vyhráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten výškový mechanismus mi cvaká do levého ucha od začátku. Nepodařilo se odstranit. V létě je klid, nebo když se ohřeje dostatečně interiér. Mě v mrazu dělá bordel přihrádka spolujezdce, v létě jen tlumene drnčí. Ale nejvíc mě štve ten stříbrný plast u řadící páky. Ten jak se opřu nohou zprava o tunel, děsně praská a vrže. Stačí prstem zatlačit ze shora mezi řadící pákou a šoupacím kastlikem na ten plast a celé to vrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže vrzání, je něco co štve, ale víš ž je to relativně "normální", protože plasty pracujou. Ale když někde něco cvaká, cinká apod, víš že je něco špatně... Vrzání se dá vyřešit podlepením filcem.

 

Kor ten středovej tunel jsem dělal kolegovi na 2013 kde to tedy vrzalo fest. Mě třeba vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

    jen se optam, zlobi me drceni budiku... jakoby za nema... nema to vliv na otacky motoru, ale na kvalitu cesty...

Je to 1.4. FL  najeto 10k+... objevilo se to nedavno... Nesetkal se s tim nekdo? 

Reklamovat se mi to nechce neb vysledek muze byt horsi:-)

Tak kdyby bylo zname leceni svepomoci tak bch byl moc rad

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, přečetl jsem všechno, omlouvám se pokud jsem to přehlédl.

Poradí někdo s mojim pazvukem?

Při levotočivé zatáčce se ozývá z pravé strany jako by otáčející se vrtule větráku, které se přidírá ložisko.

Druhý pazvukem je chrastění z klimatizace, když ji vypnu je ticho, při zapnutí nepravidelně klepe, skřípe..

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...