Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

Dusan94: Pokud se to drnčení ozívá pokaždé, nejlepší je u nového auta zajet na reklamaci... autorizované servisy jsou připraveny to řešit.... nejhorší bývá, že když tam přijdeš a jedete se projet s gar.technikem, tak se to zrovna neprojeví... zákon schválnosti... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martinek79: Nerezonuje ti u toho A sloupku ten plast pod stěrači venku o přední sklo ? Já měl stejný problém, prvně jsem měl dokonce pocit, že mě špatně přilepili celé sklo... šíření zvuků v autě je dost zrádné....

 

Co myslíš, překrývající se plasty středového panelu ?

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

venkovni plast to nebude, protoze jsem vyplnil mezeru mezi obložením a sloupku a palubkou miralonem a ševelení je pryč -) 

ohledne plastů u panelu - v úrovni ruční brzdy z boku se překrývají 2 plasty, které, pokud jsou studené  take rozonují - třením o sebe - opět vyřešeno miralon -)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint: Ještě zkus těsnění kolem oken... teď si nevybavuju jak je to řešené v OII, ale v OIII to občas zavrže, hlavně teď v zimě.... on je to neškodný zvuk, ale je 15cm od ucha, takže je to dost otravné to pořád poslouchat... nejlepší je stáhnout si na parkovišti okenko a zahýbat tou gumou co těsní kolem okna v rámu... jen moje zkušenost :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky něco cvaká na pravé straně u B sloupku, ale nic hrozného. Více co mě udivuje je zvuk ze středové ventilace. Když vypnu rádio a rozjíždím se, tak vždy při přeřazení se ozve takové zahoukání z prostředních výdechů. Osobně si myslím, že je to turbo. Prostě v otáčkách, kdy nejvíce turbo tlačí se to ozve, je to vždy slyšet na jedničku, dvojku a občas trojku. Ale neřeším, za měsíc jde auto pryč. Každopádně prostě divný zvuk. Ze začátku jsem dost vnímal i zvuk při zatáčení. Asi doleva  to nějak hučelo, teď už to nepociťuju, asi jsem otupěl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ako do servisu problem nemam ist, ale poznate to:

 

Co, viete co Vam tam vymenia? Priznaju sa ak napr. jednu zapadku zo styroch zlomia a pouziju to naspat?

Plasty su plasty, nehovorim este o nejakych textilnych krytiach. Co ak ten plast poskrabu? Zospodu pri vypacovani atd...

Jasne, ze kval. servis by mal mat vsetky naradie take, aby neposkodili povrch interieru, ale tak... Nie kazdy servisak je taky akym by mal byt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo a mě zas při akceleraci drnci něco od budíků, možná takové to plastové do kterého je zasazeno to plexisklo, někdy se to ozve někdy ne když s někým jedu a uslyším ten pazvuk nešlapu tolik na plyn co s tím jiného nekdy to o sobě dává hodně vědět někdy zase vůbec motor 2.0tdi najeto cca 5 tis km 11/2014, schránka se také ozve většinou do ni stačí fláknout a je na chvilku klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo to zní šíleně vědecky :kol-140: díky za vysvětlení ale bude to něco odtamtud protože na dotek toho plastu, který jakoby vystupuje z té měkké přístrojovky a lemuje budíky, se ten pazvuk ozývá uplně stejný jako právě při té akceleraci. Stačí na ten plast zatlačit smáčknout ho a hned je slyšet vrznutí, budí to hodně chatrný dojem i přez to vědecký vysvětlení se to zdá být prostě chatrné. S tím poškrábáním ( menší odolnost vůči mechanickému poškození) to máš pravdu. Teď si na to dávám pozor v rapidu jsem to vzal mikrojemným hadříkem jak jsem byl zvyklý u OII a to co jsem při odlesku spatřil byla hrůza jak když to vezmu drátěnkou. Zkoušel jsem to poté čistit kuchyňskou papírovou utěrkou, nějakou další jemnou utěrkou a škrábance akorát přibývaly. Dost mě to naštvalo teď u o III to nečistím vůbec vezmu vysavač a aniž bych se Altuglas dotkl tak z cca centimetru povysávám nejhorší prach, pravdou je že mě to  dost zklamalo,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak vofouknout hubou nebo z centimetru vysát ale jeden poznatek, světélko naděje , zkoušel jsem to vzít pravou vlhkou jelenicí, opravdu jemně a opatrně s láskou a péčí radši to nebrat celé jen ty šmouhy vzít prstem obaleným do jelenice, zatím tam nemám škrábaneček takže dobrý, je potřeba si dávat pozor hodně velký pozor u rapida jsem si ho nedával protože jsem byl zvyklý z o2 a jak to dopadlo , hotová drátěnka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...