Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


Lucasse

Doporučené příspěvky

V 6. 8. 2019 na 10:51, Clint napsal:

Cvakání v zámku dveří řidiče mám znovu, po výměně zámku byl chvíli klid. Ale dělá to jen při otevřených dveřích a lomcovani s nimi sem a tam. Za jízdy uvnitř to slyšet není.

Mám to stejné, řešili jsme to i spolu. Zámek vyměnili za jiný z náhradního vozu se stejným počtem km, potom i za úplně nový a stejně dali zpět ten můj. Kdyby to bylo slyšet do interieru, tak mě pomohlo olepit to oko kam se zacvakne zámek při zabouchnutí dveří....

 

PS: přijde to jen mě nebo při staženém okně cca o 3cm až po úplně stažení strašně mlátí dveře? zavírám to opravdu strašně jemně ale stejně je to rána jak blázen. Přijde mi i že se okno u řidiče více hýbe než u spolujezdce.... Je tam něco k výměně za nový kus? Těsnění nebo tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, posledních půl roku mi drnčel kryt zámku bezpečnostního pásu u spolujezdce. Včera jsem se naštval a vlepil jsem mezi kryt a kovový držák kus měkké strany suchého zipu srolovaného do ruličky. Tím se to utěsnilo a je klid. Třeba to někomu pomůže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Mám to stejné, řešili jsme to i spolu. Zámek vyměnili za jiný z náhradního vozu se stejným počtem km, potom i za úplně nový a stejně dali zpět ten můj. Kdyby to bylo slyšet do interieru, tak mě pomohlo olepit to oko kam se zacvakne zámek při zabouchnutí dveří....
 
PS: přijde to jen mě nebo při staženém okně cca o 3cm až po úplně stažení strašně mlátí dveře? zavírám to opravdu strašně jemně ale stejně je to rána jak blázen. Přijde mi i že se okno u řidiče více hýbe než u spolujezdce.... Je tam něco k výměně za nový kus? Těsnění nebo tak?
Jo jakmile je okno trochu stažené a zavřu dveře, je to úplně jiný zvuk, okno se klepe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
V 18. 9. 2017 na 13:26, MichalRr napsal:

Tak přesně 700 km jsem najel bez pazvuků, teď mi na nerovnostech začalo drnčet něco v B sloupku či ve dveřích spolujezdce.  Když zapnu vibrátor (Sound generátor), tak to drnčí i s každým přidáním plynu.:rolleyes:

Mam to same na sport divne dozvuky jako by  byl špatný reprak.. zjistil jsi něco?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, PistaTT napsal:

Možno to bude zle uchyteny reproduktor vo dverách. Aspoň v mojom prípade v o3 RS to u tak bolo. Vyriešené to bolo vtedy záručným servisom.

Zajímavé ze ty dozvuky jsou u sportu.. Jako by nestíhal reprak .možná tj proto ze to dela zvuk v8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ach jaj moja 1.6 tdi bola absolutne bez pazvukov co sa interieru a plastov tyka.teraz mam 2.0tdi a z pristrojovky spoza volantu resp spoza budikov a niekedy zospodu pod volantom alebo dokonca spoza displayu amundsenu sa ozyva pri rozjazdoch v otackach okolo 2000 pomerne silna rezonacia plastu netusim kde hladat.rozhodol som sa ze vytlmim vsetky zbytovne prazdne priestory potrebovak by som poradit cim.cim sa vytlmuje napr kapota ked uz tam ten tapec mam?cim sa vytlmuju dvere?
diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád bych se pochlubil se svým pazvukem. Mám O3 Combi DSG  RS 4x4  RV2017. Při akceleraci, nebo deceleraci, občas při průjezdu zatáčkou mi nepříjemně vrže něco kolem řadicí páky. Je to fakt šílený zvuk. Stejný zvuk se ozývá, když se snažím jakoby zahýbat se středovým tunelem, ale není to tak intenzivní. Nesetkal se s tím někdo? Že bych zkusil nějakou opravu svépomocí než zajedu do servisu.

Díky Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

mám O3 FL 9/2018 2.0 TSI DSG. Kupovaná 5/2019 ako skladové vozidlo. Mám najazdených 7100 km a včera mi začalo cvakať z navíjača pásu vodiča z B-stĺpika. Dnes ráno bolo spočiatku ticho, po cca. 5 km sa to ozvalo zase. Je to dosť nepríjemné, priamo do ucha. Viem, že sa to tu už rozoberalo, bol s tým niekto na reklamácii v servise a ako to vyriešili? Ďalej pozorujem nejaký pazvuk od oblasti A stĺpika na strane spolujazdca. Skúšal som vložiť papier medzi dvere a prístrojovú dosku, myslel som si, že je to ten známy problém kedy dvere derú o palubovku, no robí to aj tak. Niekedy viac, niekedy menej, niekedy vôbec. Nepodarilo sa mi zistiť odkiaľ ten zvuk pochádza, zdá sa mi akoby to bolo niečo vnútri palubovky úplne napravo pri spojení s A-stĺpikom. Takisto roletka, mám kombík a na nerovnostiach počuť ako sa tie kraje vlnia a klepocú o plasty pri zadných okienkách (to by som ale ešte dáko prežil na rozdiel od tých dvoch vyššie spomínaných zvukov).  No a na záver sa mi zdá, že z motorovej časti počuť občas klepotavý kovový zvuk do interiéru, zrejme spomínané trubky?? Nerobí to stále, keď vyradím na N, prestane to. Som z toho celkom znechutený, nové auto a takéto pazvuky...toto mi nerobila ani 14 ročná jednotková Fábia s 220 000 km, budem rád za akékoľvek rady, tipy predtým ako by som to riešil so servisom. Tam som sa už na niektoré veci dotazoval, vraj sa s tým nikdy nestretli..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to nějak odstranit? Děsně mě to štve. ;-)
Na to jsem ještě nepřišel. Když je vedro, je klid. Ale vrže to zdatně, to bych se vůbec nesměl nohou dotknout tunelu. Přijde mi, že do doby, než mi měnili manžetu a páku, tak byl klid. Jak se v tom povrtali, začlo to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2019 na 8:21, Clint napsal:

No to pomáhalo, ale teď už mi vrže i při pootevřeném. Uvažoval jsem koupit ten plast nový, otázka je, zda se to vyřeší. Kdyby někdo měl nápad, co s tím, tak ho uvítám

 

 

Jak jsem psal pár stránek zpátky, kupte si vytlumovací materiál s tou hliníkovou folií a podlepte to. Ten plast se kroutí a dotýká se jeden druhého, pomáhá to. Kolega to měl také a podlepoval jsem mu to a má ticho... Dále postranní plast je přes druhý plast a také vrže. Pomůže to samé. Ale to už musí dolů tunel. U toho plastu kolem řadičky ne. Ten jde ven celkem snadno... 

 

Tohle mě nikdy nezavrzalo. Najeto 65tis. Teď se mi po startu ozývá přihrádka spolujezdce, po cca 2km to přestane vrzat/cvakat. Zatím jsem přišel na vše... je to blázinec. Ale dá se to... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...