Jump to content

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru

Recommended Posts

Začala zima a me začala vrzat sedačka 2,0 TSI RS sportovní sedačky ještě jsem na to pořádně nekoukal nebyl zatím čas je to na levé straně sedáku jak pustíte ohřev sedačky tak to po chvíli už nedělá četl jsem cele forum tady dost makačka :-)) ale koukám že asi budu první komu se to děje kdyby náhodou někdo už řešil dejte vědět Muže to být vlastnost víte ono -2,5 vše se zdrcne sedačky jsou polokuže a je to někde okolo plastového obložení  sedáku  tam jak si štelujete polohu sedačky boční kožená výstuha  tak ta vrže

Dlouho mi něco rezonovalo někde z míst od spolujezdce a snad jsem na to konečně přišel. Zvuk byl z pravého A sloupku. Zřejmě to sundávali pří výměně skla a ten kryt sloupku je kvalitou na jedno použití :-/ . Vrazil jsem mezi sloupek a palubku provizorně malou elektrikářskou pásku a zdá se být klid.

20201213_170714.jpg

před 22 hodinami, MiSKO83 napsal:

Dlouho mi něco rezonovalo někde z míst od spolujezdce a snad jsem na to konečně přišel. Zvuk byl z pravého A sloupku. Zřejmě to sundávali pří výměně skla a ten kryt sloupku je kvalitou na jedno použití :-/ . Vrazil jsem mezi sloupek a palubku provizorně malou elektrikářskou pásku a zdá se být klid.

Dik za tip, taky me neco na strane spolujezdce cosi vibruje, od kastliku az po dvere, ale zatim jsem to nevyresil, tak zkusim tvuj tip :) 

• 3 weeks later...

Mám také něco podobného. Jde o jeden drčící pazvuk ze strany u spolujezdce. Projevuje se pouze tehdy když jedu např. z kopce a mám zařazenou rychlost a nohu s plynu. Když nepatrně přidám tak to přestane. To znamená že někde je něco volného. Vše co se dalo jsem z pravé strany vyndal nikde nic a stále to samé!! :(. Tak se podívám na ten A sloupek ale asi taky sundám tapec a vše se budu snažit podlepit:)

• 4 weeks later...
V 15. 5. 2020 na 8:22, hawkehi napsal:

Trojkovou Octu mám necelý půlrok, tak si pomalu zvykám. Šlak mě mohl vzít z neustálého drnčení "něčeho" ve dveřích řidiče. Zjistil jsem, že to byly talčítka na ovládaní oken. Myslím, že už to tady někdo řešil. Přidávam tip na vyřešení problému. Takže jsem vycvakl panel s tlačítky, prvně jsem myslel, že to nějak vypodložím, ale nakonce jsem zvolit variantu přišroubování. Na oba boky jsem dal dva mikrošroubky a drží jak přibitý. Najednou je v autě nezvyklý klid ?

IMG_20200514_202505.jpg

IMG_20200514_202524.jpg

IMG_20200514_202533.jpg

Ahoj, mohl bych poprosit o radu jak vycvaknout panel? Snazim se o to ale nechce to ven, diky.