Přejít na obsah

S2 combi LED zadní světla z face combi


ferda25

Doporučené příspěvky

Jen poznámka k výše zmíněnému vyjádření od Ferdy25:  ''Nepřizpůsobené k provozu na pozemních komunikacích'', tak to jsem se musel zasmát zas já :kol-147:

světla svítí tak jak mají, za to si ručím. Pokud by měl snad někdo, komu jsem to nastavoval pohybnosti o tom, že mu světla nesvítí, tak jak mají - můžeme provést test měření pomocí

luxmetru - pochybuji, že Ferda25 takovým vybavením vůbec disponuje.

 

 

Jak je vidět, tak Ferda25 zas moc nerespektuje soukromí ostatních uživatelů zde na fóru, když bez jejich souhlasu zde uveřejňuje jejich komunikaci, a snaží se tu na této komunikaci sám sebe propagovat. Tak na to POZOR !!!

Editováno: , autor: Meken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi to mohl vyřešit a nemusel mě dotyčný psát. 

 

Tvrdit lidem, že to nejde, protože si hráli s bytem 18 a následně, že to píše píše chybu, ale určitě to svítí dobře, protože mám luxmetr. To je hodně zajímavé řešení problému a jestli pán má správnou informaci v popisu tak to měl k tobě skoro 250 km + 250 km zpátky a výsledek, že mu to stále nejde jak má = tj. tak jak to je nastaveno z výroby.

 

Na STK Ti vysvětlí jestli má autu svítit nebo nemá kontrolka prasklé žárovky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informace máš špatné Ferdo (pán skoro nikam jezdit nemusel) a navíc jsem nikomu nic takového netvrdil, natož aby tam dával nějaké odpory. Neboj, dotyčný už ti psát určitě nebude a s ním si to vyřeším, aby bylo vše jak má  :kol-47:

Editováno: , autor: Meken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Když koupím světla z FL a budu je chtít dát na předFL tak stačí jen světla, krytky a nebo je třeba i jiná jednotka světel? Bavili sme se o tom s kámošem a on říká, že je třeba i jednotka.. Já mám za to, že netřeba.. Kdo má recht?

Jinak mám levé světlo, potřebuju pravé.. Kdyby někdo na něco narazil, hoďte echo.. Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím lidi :kol-28:

tak jsem se stal majitelem S2 combi a skoro první co jsem udělal, byla výměna zadních světel za LED.

Pročítal jsem tady toto vlákno a chtěl bych se zeptat, zda li je někdo z Moravy, kdo dokáže snížit výkon LED a také nastavit počítač, aby nehlásil vadnou žárovku.

Předem děkuji za radu

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...