Přejít na obsah

S2 combi LED zadní světla z face combi


ferda25

Doporučené příspěvky

Ahojte 

 

prečítal som celé toto vlákno a žiaľ nenašiel čo som potreboval a to 

niekoho na SK kto by vedel pomôcť s nakódovaním po výmene svetiel s faceliftu.

 

Ps. prosím ak niekto vie a niekom na SK poprosím kontakt

Ďakujem 

viem že na CZ máte ferdu ale cestovať ca. 1200km sa mi fakt nechce

už ma to serie svetlá sú doma v krabici už asi mesiac a stále ich nemôžem nahodiť ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Poradíte ? Mám parametrizace z Vag Can Pro

 

0x40,0xA1,0x62,0x00,0x00,0x3F,0x80,0x21,0x20,0x80,0x21,0x20,0x08,0xA1,0x5A,0x31,0xA1,0x4F,0x31,0x01,0x13,0x02,0x01,0x30,0x04,0x01,0x2C,0x04,0x21,0x36,0x00,0x01,0x17,0x00,0x00,0x3F,0x00,0x00,0x3F,0x00,0x00,0x3F,0x00,0x00,0x3F,0x14,0x8

 

Da se udelat i tahle parametrizace pres Odis a kde to tam najdu diky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj klubíci. Mám na vás trochu obecnější dotaz. Koupil jsem od pána z Prahy-Chodova stříbrný Superb Combi 2.0 TDi 103kW, r.v.2012 (kárované sedačky), dovezl ho z DE 6/2016. Říkal mi, že na něm nechal dělat zadní LED lampy a dodělal navigaci Columbus (ještě prý dělal chrom hagusy, LEDky do zrcátek a čert ví co ještě).

 

Zajímá mě, jestli ty úpravy můžou mít vliv na funkci tachometru. Ručička se houpe a když ji porovnávám s rychlostí, kterou ukazuje maxidot, někdy je vyšší, jindy nižší (ještě zkusím vypozorovat, jestli se změna děje třeba při zrychlení/zpomalení). Může to mít i vliv na zobrazení spotřeby? Zdá se mi totiž, že ani Maxidot neukazuje moc přesně (porovnávám s radary v obcích – ale ani ty přesné nejsou, v pondělí to prubnu ještě s GPS).

 

Jestli se tady třeba najde člověk, který úpravy dělal, mohli bychom se sejít a zkusit problém vyřešit. Taky by mě zajímala orientační cena. Na autě totiž ještě drhne PP kotouč a tím lehce vibruje volant (bohužel to asi odnesly i silentbloky, možná čep řízení… přitom pán říkal, že jsou přední brzdy nové – ale nově tam jsou jen destičky, kotouče úplně mrtvé. A v neposlední řadě se mi zdá, že správně nefunguje el. sklápění zrcátek… taky jsem si všimnul, že bylo demontováno čalounění řidičova A sloupku a panel s otočným ovladačem světel – byl vycvaknutý. Takže se v tom už možná někdo hrabal… a nemám z toho dobrý pocit, aby nevylezli další „kostlivci ze skříně“. Takže chci dát dohromady ceny za opravy skrytých závad, ať vím, jestli si auto nechám, nebo vrátím)

 

Moc děkuji za jakoukoliv přínosnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pawouk napsal:

Název tématu "S2 combi LED zadní světla z face combi" je snad jasný, tudíž věci týkající se podvozku a ty další problémy sem skutečně nepatří.

omlouvám se za další dotazy mimo téma - dám je někam jinam.

 

K tématu - může mít vliv úprava LED zadních světel např. na funkci tachometru? Děkuji za odpovědi.

Editováno: , autor: tulipan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ferda25 napsal:

Ne. Houpání ručiček se řešilo v sekci O2 a bylo vyřešeno výměnou motorku v budíkách.

díky za tak rychlou odpověď pane Mistře. Bylo by možné poslat číslo toho motorku (klidně SZ)? Ve vláknu zmíněného tématu jsem jej nenašel, bylo tam jenom napsáno " ...vyměnit krokový motorek z budíků a bude to vyřešené. " :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 roky později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...