Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

tak dnes som zakupil truecam a5, bohuzial ma trocha sklamala (za tu cenu by som cakal trocha viac)

 

upevnuje sa dost nesikovne, ked ju chcem zacvaknut plast ide strasne tazko, nevedel som ju dokonca ani odcvaknut, navyse ked som ju chcel dat dole aj s prisavkou tak mi padla cela a ohla cely usb kabel na ktorom visela :/ nastastie kabel este funguje lebo taky dlhy by som musel kupovat novy

inak celkom fajn, akurat ked idem autom tak sa ten zaznam dost klepe, to predpokladam ale este vyriesim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes taky koupil kamerku do auta  ,ale CEL-TEC 07.Je to dobrá srandička.Na rychlo jsem to odzkoušel.Má to dva malé mínusy,nabíječka v žásuvce po lehkém kontaktu přeruší napájení kamery(má chyba ,sem tam jsem zavadil o kabel.Předělám to tak,aby to nebylo vidět) a nahrává to do formátu mov(jako většina těcho digitalních hraček,takže následný převod na PC do avi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky mám CEL-TEC 07 a jsem spokojený. Jediná věc, co mi trochu vadí je umístění zásuvky na přívodní kabel. Kabel se musí ohýbat a pak je vedený pod stropním tapecem. Stačilo,aby zásuvka byla otočena a kabel by šel přímo od kamery nahoru. :) Ale jinak za ty peníze celkem kvalitka :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rottax: Kabel se musí ohýbat? To jsi musel koupit starší variantu před inovací, na stránkách Cel-Tec píšou:

Všechny kamery, které se nyní prodávají na českém trhu mají vylepšený nabíječ do autozásuvky.

Vylepšení doznal i mini USB konektor do kamery, který má nyní pravoúhlý tvar.

http://www.cel-tec.cz/palubni_kamera-_celtec_e07-859982568-849578864-0/#!lightbox[fotogalerie]/2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten inovovaný CEL-TEC 07 má pravoúhlý konektor mini USB,ale nějak se jim to nepovedlo.Když kameru nainstaluji za zpětné zrcátko(držák nahoře a kamera dole) tak je to horší jak s přímým miniUSB. Chtělo to otočit konektor  na druhou stranu .

post-83584-0-72110800-1427969643_thumb.j

Editováno: , autor: muscus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj panove, jsem si přečetl tohle fórum a došlo mi, že v šuplíku mám taky HD kameru do auta za 800 Kč. Díky vám ji mám krásně za zrcátkem a kabel schovaný. Koupil jsem si ale CL rozbočovač a řeším kam s ním. Nej místo jsem našel vedle MDI, kam jej nalepím oboustrannou páskou. Řeším ale ještě kudy potáhnu kabel od zásuvky k MDI. Lebedak tady ma hezky demontován kryt v tunelu, tak mě napadlo, že někde kolem krytu bych vytáhl kabel k rozbočovači a kabel z palubovky na kameru. Na kabel mezi zásuvkou a rozbočovačem jsem si koupil černý vypínač ať nemusím vše rozpojovat ale co řeším je, to vedení kabelu mezi zásuvkou a MDI.Pod ruční brzdou je nějaký úzký kryt, nevíte někdo, než všechno rozeberu, zda se jde dostat spodem až dopředu s kabelem? Nebo máte tip na elegantnější řešení? Díky :-)

Editováno: , autor: Mariacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

První zkouška kamery integrované ve zpětném zrcátku z PRC za šera. Nastavte si na prohlížení kvalitu 1080p HD.

http://youtu.be/FXMy_bVTFv0

 

Odkaz na prodejce 

http://www.aliexpress.com/item/2014New-Car-Rearview-Mirror-Camera-6000D-Full-HD-1080P-30FPS-Car-DVR-with-G-sensor-Motion/1813860678.html

Item Type: Auto DVR Jméno Značky: Bllackview Rozhraní: SD / MMC, USB2.0 Car Maker: Acura, Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Bugatti,Buick,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,citroen,Daewoo,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Land Rover,Lexus,Lincoln,Lotus,Maserati,Maybach,Mazda,Mercedes-Benz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Opel,peugeot,Pontiac,Porsche,Ram,renault,Rolls-Royce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,yamaha Formát videa: MOV GPS logger: Nikdo Jazyk OSD: Čínština (zjednodušená), čínština (tradiční), angličtina, francouzština, italština, japonština, portugalština, ruština, španělština Chipset Výrobce: Novatek Úhel pohledu: 170 ° Obrazové body: 300Mega Video Kód: H.264 Baterie: Vestavěný Rozlišení fotoaparátu: 1920x1080 Speciální funkce: Záznam cyklus, digitální zoom, G-senzor, mikrofon, detekce pohybu, noční vidění, SD / MMC karty, Čas a datum displej s zpětné zrcátko Počet snímků za sekundu: 30 Velikost displeje: 4.3 Senzor: Snímač CMOS 3M

Hlavní vlastnosti:

. rozlišení vysoké kvality 1080p FULL HD 
170 stupeň + stupeň s vysokým rozlišením širokoúhlý objektiv 
Advanced H.264 fotografování kompresní technologie 
. 4.3 palcový LCD displej s vysokým rozlišením můžete sledovat při fotografování 
4x digitální zoom 
WDR funkce 
automatického vypnutí funkce 
Automatické zapnutí / off funkce 
podpory HDMI Full HD přenos videa 
Podpora TF paměťové karty, až 32 GB 
loop-cyklus funkce nahrávání Bezproblémová 
funkce detekce pohybu 
G-senzorem funkce 
SOS funciton

 


Specifikace

Chipset Novatek 96.650 
Sensor 3.0MP CMOS 
Barva černá 
Objektiv úhel 170 stupeň širokoúhlý objektiv 
Decode formát H.264 
Rozlišení videa 1080FHD (1920 * 1080) / 30fps 720p (1280 * 720), 60 fps / WVGA (848 * 48060fps / VGA (640 * 480) 60 fps 
Video formát MOV 
Photo Resolution 12M / 10M / 8M / 5M / 3M / 2MHD / VGA / 1,3 
Fotografie Formát JPG 
G-Sensor ANO 
WDR Ano 
Rozlišení obrazovky 960 * 240 
ISO Auto 100 / / 200/400 
nahrávací Loop-cyklus Off / 3min / 5min / 10min 
Vyvážení bílé Auto / Denní světlo / Oblačno / Žárovka / Zářivka 
Expozice -2.0, -5/3, -4/3, -1.0, -2/3, -1/3, + 0.0, + 1 /3,+2/3,+1.0,+4/3,+5/3,+2.0 
IR noční vidění ANO 
Kmitočet 50Hz / 60Hz 
Režim TV PAL / NTSC 
Výstup HDMI ANO 
Jazyk anglický / francouzský / Espanol / portugalština / Deutsch / Ruština / Italština / zjednodušená čínština / tradiční čínština / japonština 
Detekce pohybu OFF / ON 
Automatické vypnutí OFF / ON 
zpoždění vypnutí 5sek / 10sec / 30 s 
Mikrofon ANO 
Storage Expansion TF karet až 32G 
baterie lithiové baterie 300mAh 
Hmotnost produktu 312g 
balení hmotnost 576g 
velikosti výrobku (dx š xv) 30,5 * 8 * 3,5 cm                                                                                                                         
Velikost balení (dx š xv) 35 * 10 * 8cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem to všechno nenastavil. A do zvuku se míchalo jak rádio, tak mluvení a telefon včetně všech ruchů jak jsem do toho pořád šahal. Když se mnou jede žena tak mi bohužel neustále tlumí rádio a já zase přidávám. Přikládám foto instalace. Originál kabel napájení do zapalovače je zatím provizorně vedený od zrcátka pod stropním panelem, dále pod krytem "A" sloupku  a přístrojovkou za kastlíkem do středového tunelu a poté k zásuvce. Zatím jsem žádnou zkušenost s kamerou v autě neudělal tak je teprve sbírám. Při výběru rozhodovala přijatelná cena a parametry včetně integrace do zrcátka. Nechtěl jsem mít na čelním okně další nevzhlednou přísavku a držák. Takhle ani není poznat že je v autě nainstalovaná nějaká kamera. Pro můj účel a co má černá skříňka plnit zatím naprosto dostačující. Uvidíme jak to bude s životností. Na přiložených fotkách je také zřetelné upevnění ke stávajícímu vnitřnímu zpětnému zrcátku jak se tu někdo dotazoval.

post-87917-0-78002600-1432472544_thumb.j

post-87917-0-87148800-1432472557_thumb.j

post-87917-0-96065600-1432472571_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...