Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Vážení, taky mám Mini 807 z allika, pořídil jsem si i PCL filtr ale rozčiluje mě zrcadlení přístrojové desky na nahraném videu. Pokud nesvítí sluníčko, tak to ještě jde, ale při jízdě proti slunci je to hrůza. Prošel jsem celé vlákno a na vašich záznamech je to taky. Kdysi jsem  někde v čínském obchodě zaregistroval černý koberec na vrchní část přistrojove desky a už to nemůžu najít, bylo to i s otvorem na větrání, nemáte někdo tucha kde bych měl hledat?  Dík Karel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši DIIIIK, už je objednáno,  15 Doláčů a doprava zdarma. A na jejich stránkách je i měření teploty přístrojové desky s a bez dečky. Je tam dost velký rozdíl teplot.

Pro osobne,  na obrázku mají malé čtverčky se sucháčem, které nalepiš na přístrojovku a ty pak drží dečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim Vás kúpil som si NAVITEL R1000 celkom spokojnosť aj keď som obraz čakal o niečo lepší ale dá sa to ... Mám otázku dá sa nejak cez diagnostiku alebo niečo vypnúť neustále napájanie zapaľovača v aute ? aby mi to pri vypnutí motoru prestalo nahrávať ? .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prošmejdil jsem všechny testy na kamery a nakonec jsem si pořídil Navitel R600.Poměr cena/výkon super. Za cenu cca 2000,- +karta jede bezvadně. Na Streamu je hromadu videí od rozbalení,testů až po montáž.Je malá, a tak není z pozice řidiče vidět.

Na foto je z polohy spolujezdce a z polohy řidiče.Instalace je podle návodu na Streamu.Kabel je dostatečně dlouhý.

Protože je zásuvka stále pod proudem,tak jsem se ji naučil zapínat a vypínat tlačítkem na kameře.Je to jen o zvyku.Ale každý jak si to vyřeší podle sebe.

20180413_112513.jpg

20180413_112533.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si s neustálým zapínáním a vypínáním spokojený, není co řešit. Za mě ale musím říct, že zapojení skrze poj.skříň je k nezaplacení.

Co se týče velikosti, na trhu jsou daleko menší kamery s minimálně stejnou, nebo dokonce i lepší kvalitou nahrávání.

Velikostně mi to připomíná profláknutou TrueCam a rozhodně se nedá říci, že je malá. Spíše naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...