Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

Ahojte, teď jsme s kámošem montovali kamery do pojistkové skříně. Tak jen takový poznatek, má verze 2017 před FL 1.2TSi 66kW a kámošova 2018 po FL 1.0TSi - rozdíl v napájení pinu 27 pojistkové skříně (27 - zadní stěrač). Mi to na verzi před FL funguje po otočení klíčkem, kámošovi ne, musel to dát na pozici 23 (vyhřívání předních sedadel). Tak kdyby to někdo v budoucnu řešil, proč mu to nejde na 27. pozici, jak tu někteří psali. Jinak zapojení podle kluků z dřívějších příspěvků (pod tapec, pak vedeno A sloupkem z vnější strany a dolů do boční strany), vše v pohodě, za 15min hotovo. 

Editováno: , autor: Durannn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Mate nekdo zkusenost s touto kamerou? 

 

#Aliexpress CZK 803.75  34%OFF | 70mai Dash Cam 1S Car DVR 70 mai Camera Support Smart Voice Control WIFI Wireless Connect 1080P HD 130 Degree FOV
https://a.aliexpress.com/_BSGbiG

 Popřípadě co bych potreboval k tomu, abych ji zapojil k stropnimu osvětlení? ( nejaka redukce?)

Omlouvám se, ale neumim ten link vlozit správně.

 

Diky Honza

Editováno: , autor: Honza.D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba změřit napětí, zda je tam trvalé nebo po klíčku. Záleží jak to chceš mít napojené. Někdo chce mít i f-ci parkování, kdy to snímá při pohybu před kamerou nebo otřesu.
Pak stačí nahodit tu pojistkovou odbočku na příslušnou pojistku. Podle fotek tam máš luxusní prostor na instalaci.
Jsem sousedovi instaloval kameru do Kodiaqa a na požadované standard. pojistce překážely relátka. Nakonec jsem musel zvolit menší pojistku s jinou odbočkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...