loupeznik

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)

Doporučené příspěvky

Diky, vypada dobre. Kupovali jste nekdo to Viofi A119S z Aliexpress? Vychazi to na 2 tisice s GPS i CPL. U nas na 3400 tisice (3 tisice + 400,- filtr)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ju 29.3. objednal a 12.4. som ju vyzdvihol na poste.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@sk0d@ prešla cez colnicu alebo si musel doplácať DPH? Alebo si objednával z nejakého EU skladu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak to máš dobré. Mne chodí Ali na Poprad colnicu a kreténi otvárajú balíky aj pod 20 €. Posledne mi kontrolovali tesnenie medzi dvere a ledky za 4 €. Sa bohovsky nudia. Vraj u košickej colnice to nie je také zlé - čo povieš @brrrrm? By som chcel objednať kryt na motor no je to okolo 30 usd. Keď mi to stopnú colnici tak do toho ani nejdem.    

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne sa zdá (niekde som čítal abo čo), že všetky balíky sa skenujú niekde v Blave na colnici. Čo sledujem putovanie svojich zásielok, hádam všetky za posledný rok prešli colnicou.. či to bol spomínaný kryt motora alebo cingrlátko za pár centov. Tak neviem.. ale to už asi bude do inej témy.. :) 

Na môj vkus je takáto kamera príliš drahá položka a radšej som šiel cestou akejsi istoty, kupoval som radšej z isixu. Možno sa aj oplatilo, pretože jedna kamera mala problémy s kondíkmi, tak som ju zasielal do Prahy na reklamáciu.. v piatok večer som ju odoslal a na druhý týždeň v piatok už som ju mal opravenú doma. Druhá kamera je poškodená mojou blbosťou, ale asi ju tiež skúsim poslať na opravu.. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak u vás na Slovensku to asi funguje jak by mělo, u nás naštěstí moc ne. Ještě se mi nestalo, aby mně vyměřili DPH, natož clo. Alík cca 15x, Singapur 3x a některé nebyly za dolar.;) Ovšem beru to jako bonus, počítat se s tím nedá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

objednával jsem již 3x mini806 z alíku (2x sobě a teď před měsícem kamošovi) a ani jednou clo a to ta první byla i s GPS, takže cenově kolem 2200. Ty druhé už bez, takže kolem 1700.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@brrrrm priamo z Ciny, nic som nedoplacal colnikom. Rovnako ani za mobil podobnej hodnoty cez Gearbest.

Editováno na sk0d@

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolik se toho cca vleze na 32GB kartu, bude to stacit? Jde mi o kameru Viofo A119S.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 16. 4. 2018 na 17:54, sk0d@ napsal:

Ja som ju 29.3. objednal a 12.4. som ju vyzdvihol na poste.

Muzes prosim poslat odkaz od ktereho prodejce jsi kupoval?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, kamera s CPL filtrom a hardwire kablom, ten je dobry prave na to ak ju chces zapojit na poistkovu skrinu na spinavu poziciu, este som dodatocne objednal poistkovy adapter a zo slovenskeho e-shopu 64GB MicroSD kartu s rychlostou U3.

Editováno na sk0d@

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se