Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den,

můžete mi prosím doporučit kameru do auta s jednoduchou a snadnou obsluhou ( pro otce) a výborným záznamem (hlavně v noci mívají slabší  kamery problém).

Nepotřebuji aby to mělo jakékoliv hlídáni pruhu, značek, rychlosti a aut před sebou - to vše auto umí samo. Měla by mít gps, použitelný G- senzor, a park mod s cenou do cca 4tisic.

Přemýšlel jsem nad Viofo A119S, Mio 792, TruCam A7S. Doporučíte nějakou. Dik Tomáš

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, indet napsal:

Dobrý den,

můžete mi prosím doporučit kameru do auta s jednoduchou a snadnou obsluhou ( pro otce) a výborným záznamem (hlavně v noci mívají slabší  kamery problém).

Nepotřebuji aby to mělo jakékoliv hlídáni pruhu, značek, rychlosti a aut před sebou - to vše auto umí samo. Měla by mít gps, použitelný G- senzor, a park mod s cenou do cca 4tisic.

Přemýšlel jsem nad Viofo A119S, Mio 792, TruCam A7S. Doporučíte nějakou. Dik Tomáš

Osobně používám TrueCam A5S a jsem maximálně spokojen. Pokud chceš parkovací mod, šel bych do A5S jelikož A7S jej nemá viz https://www.truecam.cz/technicke-specifikace/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 24. 11. 2018 na 19:46, LukášCBR napsal:

Ano, přesně na toto téma jsem koukal a nejaktuálnější verzi vidím MOD-2Vf pro model A119S.

 

Na poslední stránce uvádějí jako aktuálně nejlepší MOD verzi 6Nw.

 

 Jinak již je vylepšená original verze FW 4 kdy by měl byt vylepšen obraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiální verze 4.0 podpořila v nočních snímcích akorát hustotu šumu a obraz se prakticky zhoršil.

Naštěstí na fóru dashcam.com jsou lidi, kteří se tvorbou a úpravou SW baví a vytvořili již 6.řadu podpůrného a znatelně vylepšeného sw s názvem 6Vf, kterému oficiální verze nešahá ani po kotníky.

https://dashcamtalk.com/forum/threads/viofo-a119s-modified-firmware-mods-archive.35824/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ano vlastním WR1, ale nemám s čím jiným porovnávat takže to moc nedokážu zhodnotit. 

A abych pravdu řekl, tak cca půl roku jsem nekontroloval zda to vůbec bez problému nahrává ?

Ale zpětně bych bral spíš A119, momentálně samozřejmě nástupce A129. WR1 je hezká kamera, ale líbí se mě nenápadnost A129. 

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež mám A119S, ale to wifi mi chýba.. dôvod? Jednoduchosť sťahovania vybraných videí... ak by som chcel nejaké spracovať, mohol by som to spraviť priamo do mobilu, z mobilu rovno do cloudu a už ho mám všade k dispozícii. Teraz musím vyberať kameru z auta, vziať ju domov k PC, vybrať SD kartu, založiť do čítačky, skopírovať súbor..... dosť veľa úkonov. Nehovoriac o tom, že neraz som na druhý deň zapojil kameru do auta a SD karta zostala doma v PC.. alebo doma zostala rovno celá kamera.

 

Áno, mohol by som v aute nosiť USB-C OTG a príslušný USB kábel na priame prepojenie mobilu a kamery, ale v kútiku duše dúfam, že kopírovanie cez wifi by šlo rýchlejšie.

 

:kol-18:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Xiaomi kameru a stahování přes Wifi je téměř okamžité, vyberu část videa kterou chci stáhnout a během chvíle je staženo. Rozhodně rychlejší než vyndávat SD, přetahovat video do PC a tam ještě video upravovat y vyřezávat z něj jen tu část kterou chci archivovat a pak zase SD vracet do auta. Kameru bez WiFi už nikdy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, kde se dá koupil tento kabel pro napájení autokamery z pojistkové skříně? A co je ještě k tomu třeba (RAPID r.v. 5/2013)?

Děkuji za rady a nasměrování. Kameru (TrueCam H5), napájecí kabel, USB nabíječku a chuť instalovat mám. Zdá se mi nevhodné provést instalaci do zásuvky autozapalovače u ruční brzdy. 

 

WP_20180106_16_22_36_Raw.jpg

Editováno: , autor: MiKy*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...