Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

Super, diky. Netusil jsem, ze to jde jen tak lehce odcvaknout. Hlavne ten bok palubovky. Jinak jak mas vyvedenou tu koncovku k zapalovaci kdyz ti to vede stredem tunelu. Me to vede bokem tunelu pod plasty na uroven zapalovace s bocnim vyvodem z podplastu mezi sedackou a tunelem. Jinak v te palubovce. Jde to tam nejak bezpecne aby to neprekazelo pri vymene pylovyho filtru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mám to na stejném místě jako v předchozích příspěvcích píšu o Celtecu. Jen tohle má navíc samolepící držák tak to jde více k oknu. Ale jestli budeš chtít tak Ti to vyfotím. Celtek chtěla žena do auta tak jsem si udělal radost a koupil tuhle a musím říct.....hodně dobré i noční videa+ ta GPS. Filmy si vlastně přehráváš v takovémhle rozhraní:

post-88377-0-26664700-1409410741_thumb.p

 

No a s Celtekem nevím co se stalo nebo co manželka provedla ale přestal nahrávat zvuk. Tedy ona to není vážná závada. 99 lidí ze sta má zvuk stejně vypnutý ale mě to docela vadilo. Jen kdybych nebyl takové tele a neztratil záručák. Tak teď můžu kameru za 2500 někomu za litr prodat komu ten zvuk nebude vadit.

 

 

Ukázka videa Truecam A7 v noci. A to jsem již video prohnal přes Sony Vegas kvůli oříznutí takže originál kvalita je ještě o pár bodíků lepší.

Editováno: , autor: SITMIR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...